Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Тук се пише само от сериозни хора по сериозни теми

by Advertising on Mon Dec 31, 2012 11:10 pm

Advertising
 

Re: Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Postby Borislav Ivanov on Mon Dec 31, 2012 11:10 pm

SHO STANA BE NESHTASTNICI, AE PISHETE, NASRAHTE LI SE?? ?? ? :?: NA MAIKA VI PUTKATA. ZALIZANI PEDERASI AEEE UMIRAITE
Borislav Ivanov
 

by Advertising on Mon Dec 31, 2012 11:25 pm

Advertising
 

Re: Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Postby Borislav Ivanov on Mon Dec 31, 2012 11:25 pm

razbira se che az she go spechelq.prosto sichki drugi sa travestiti NEMAT SHANS
Borislav Ivanov
 

by Advertising on Mon Dec 31, 2012 11:27 pm

Advertising
 

Re: Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Postby Borislav Ivanov on Mon Dec 31, 2012 11:27 pm

i oshte edin put ako mi istriete nekoi komentar she vi go nachukam be mazni geiove
Borislav Ivanov
 

Re: Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Postby atakurt on Tue Jan 01, 2013 12:10 am

Borislav Ivanov wrote:SHO STANA BE NESHTASTNICI, AE PISHETE, NASRAHTE LI SE?? ?? ? :?: NA MAIKA VI PUTKATA. ZALIZANI PEDERASI AEEE UMIRAITE

Borislav Ivanov wrote:razbira se che az she go spechelq.prosto sichki drugi sa travestiti NEMAT SHANS

Borislav Ivanov wrote:i oshte edin put ako mi istriete nekoi komentar she vi go nachukam be mazni geiove


Надявам се, че Калин няма да изтрие този пост, въпреки цитираните гнусотии.
Така всеки ще може сам да си отговори на въпросите. Все пак, цитирам човек, победил доста силни гросмайстори и заявил, че ще стане и шампион на България.
А, докато БФШ се намъдрува, че "няма доказателства", киборгите ни атакуват и ни избиват наред:

Kiborgite atakuvat.jpg
Kiborgite atakuvat.jpg (75.18 KiB) Viewed 9775 times
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Postby Borislav Ivanov on Tue Jan 01, 2013 3:43 pm

oti mi triete komentarite eeeeee neshtastniciiiiiiii
Borislav Ivanov
 

Re: Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Postby pdi on Tue Jan 01, 2013 11:38 pm

atakurt wrote:Борислав Иванов ми се обади лично и заяви, че желае награден фонд за такъв мач с мен.


Като ти се обади по телефона същия речник ли ползваше като в постовете тука :)?
pdi
Офицер
 
Posts: 58
Joined: Sun Jan 09, 2011 5:54 pm

Re: Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Postby atakurt on Wed Jan 02, 2013 6:31 pm

pdi wrote:
atakurt wrote:Борислав Иванов ми се обади лично и заяви, че желае награден фонд за такъв мач с мен.


Като ти се обади по телефона същия речник ли ползваше като в постовете тука :)?

Не. Подробно писах по проблема в една друга тема и затова няма да се повтарям тук.
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Postby yanchev on Wed Jan 02, 2013 7:17 pm

Четейки тези коментари се съсипвам от смях :lol: :lol: ...недопустимо е хора като г-н Иванов да бъдат обект на такива разпалени дискусии и спекулации... а той, горкият бил програмист... хахахаха... такива ли са ни програмистите? Съмнявам се дори, че господинът знае как да си включи компютъра... всъщност похвално е, щом изобщо знае какво е компютър и знае как да пише по форуми! И навсякъде говори за травестити и хомосексуалисти... стига, бе! Ще ме е срам ако федерацията прати тоя на олимпиада... недопустимо е!
yanchev
Пешка
 
Posts: 12
Joined: Wed Jan 02, 2013 1:55 am

Re: Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Postby Borislav Ivanov on Wed Jan 02, 2013 11:54 pm

Haide g-in Kurtenkov suglasih se za mach mejdu nas,obadih vi se lichno i vi go kazah,nali ne ste tvurde uplashen ot moshtnata mi igra?
Borislav Ivanov
 

Re: Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Postby Borislav Ivanov on Thu Jan 03, 2013 12:32 am

Kurtenkov v Blagoevgrad.jpg
Kurtenkov v Blagoevgrad.jpg (62.43 KiB) Viewed 9629 times
Borislav Ivanov
 

Re: Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Postby Tiesto on Thu Jan 03, 2013 3:25 pm

На мен ми прави впечатление нещо: в повечето случаи, в които има сериозни подозрения за измама, заподозрените говорят за всичко друго, но не и за шах и за техните партии. Единият руски гросмайстор Новиков предизвика четирима от обвинилите го гросмайстори (между тях и Непомняшчий) на мачове за по 2000 евро; другият - Аскаров нагло говореше, че през последните години бил работил много над шаха и че победените от него гросмайстори не умеели да губят (това при положение, че в първите си партии на купата на Русия си играеше неизменно по първа линия на Рибка, а след като преместиха турнира в друга зала и спряха излъчването в Интернет, нямаше и помен от блестящата му игра).

Някъде тук беше поместена позиция от партията на Олга Должикова с Корнеев (с типични компютърни ходове в позиция в която има няколко добри, "човешки" продължения) - украинката също нагло искаше извинения от последния и заплашваше със съд, но не каза каква е причината след всеки свой ход да бяга в тоалетните. Френското трио - Фелер и съучастниците му Ошар и Марзоло говореха за презумпцията за невинност до доказване на противното и че ще си търсят правата в съда, отделно Фелер разправяше разни небивалици за негативно отношение от страна на федерацията към него още от детските му години , а също и затова, че се изказал в подкрепа на Илюмжинов, в разрез с позицията на федерацията. И сега наш Борислав - сипе псувни, обиди и закани.

Единствено руският гросмайстор Курносов (беше ясно, че обвиненията на "суперзвездата" Мамедяров към него са плод на емоции след разгромната загуба) излезе с конкретен анализ на партията - " Дотук беше домашната ми подготовка; тук пропускам много силен, "компютърен" ход, който шахматните програми указват моментално; неудачното разположение на белите фигури дава възможност за форсирана триходова комбинация, която повечето от читателите ще открият без проблем" и т.н
Last edited by Tiesto on Tue Jan 08, 2013 12:38 am, edited 1 time in total.
User avatar
Tiesto
Топ
 
Posts: 132
Joined: Thu Mar 13, 2008 4:25 pm

Re: Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Postby Borislav Ivanov on Thu Jan 03, 2013 9:58 pm

zapochnah da pisha rugatni ot momenta v koito prochetoh zaplahi.Sled tova g-in Kurtenkov me predizvikva na mach,az PRIEMAM s udovolstvie pozvolqvaiki mu da me podlaga na vsqkakvi testove predi vsqka partiq i da ipsolzva vsqkakva tenika kakvato poiska.No g-in Kurtenkov izvednuj stana leko pasiven ,useshtaiki katastrofata koqto she posledva...9.5-0.5 v moq polza...remito she e uspeh za g-in Kurtenkov no se sumnqvam da go postigne v 10 partii.
Borislav Ivanov
 

Re: Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Postby atakurt on Thu Jan 03, 2013 11:36 pm

Ако правилно съм разбрал по телефона, то предложението е да дойда в Благоевград за мач, като си платя пътните, нощувката и дневните сам, а мачът ще е безплатен. Като добавя към това и факта, че рейтингът ми е с 200 единици по-висок, ми остава само да спомена, че е абсурдно да дам поне сто лева от джоба си, за да помогна на човек, който постоянно сменя мнението си и ми хвърля сериозни обиди. Все пак, още не съм станал привърженик на мазохизма ...
Ще посоча интересния линк, от който става ясно, че ситуацията излиза извън контрол: http://www.slobodnadalmacija.hr/Ostalo/ ... fault.aspx
Предлагах мач, за да помогна на колегата Борислав Иванов с цел да защити имиджа си. След такива сериозни епитети и закани, които получих, ми е под реномето да си хабя времето, парите и енергията с цел да му помагам. Който си е надробил попарата, той да си я сърба!
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Postby Borislav Ivanov on Thu Jan 03, 2013 11:51 pm

sad-clown.jpg
Atanas Kurtenkov-revliviq kloun
sad-clown.jpg (31.72 KiB) Viewed 9435 times
Borislav Ivanov
 

Re: Как да печелим на шах - отговорът на Експерта!

Postby Borislav Ivanov on Thu Jan 03, 2013 11:52 pm

sega se setih kakuv e vashiqt skrit kos g-in Kurtenkov-she me umorite ot smqh na duskata
Borislav Ivanov
 

PreviousNext

Return to Официални дискусии за Българския шах

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests