На рождения ден на Хитлер БФКШ действа в негов стил!

Тук се пише само от сериозни хора по сериозни теми

by Advertising on Sun Apr 21, 2013 7:57 pm

Advertising
 

На рождения ден на Хитлер БФКШ действа в негов стил!

Postby atakurt on Sun Apr 21, 2013 7:57 pm

Вчера, 20. април, грубо и потъпквайки всички човешки права, напълно в тоталитарния стил на Фюрера на Третия Райх Адолф Хитлер, лично Президентът на БФКШ уважаемият г-н Петьо Маринов, ме извади по време на партия от националния отбор и така ме лиши от спечелена позиция и от печалба на рейтинг.
Оперативната ми разведка докладва следния имейл:

-----------------------------------------------------
Dear Mr.Schakel, I like to change my player on 6 board 50567 Atanas
Kurtenkov with 50366 Borislav Emilov Kalchev in the match Bulgaria-France.
On 4 board I claim win for Rumen Tashkov - Bulgaria against Ould Ahmed,
Samy- France.


Best regards

Petyo Yordanov MARINOV - captain of Bulgaria
----------------------------------------------------
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

by Advertising on Sun Apr 21, 2013 8:20 pm

Advertising
 

Re: На рождения ден на Хитлер БФКШ действа в негов стил!

Postby MilenPetrov on Sun Apr 21, 2013 8:20 pm

Ако беше присъствал на заседанието на УС на БФКШ щеше да си запознат и да знаеш защо и как.
Дано г-жа Куртенкова по-бързо и се оправят краката че да може да присъства на следващия УС или на ОС, че да може лично да даде обяснения. И мен ме хвана ишиаса и лумбагото и не можах да се надигна да отида до там, ама обещавам другия път ще се пробвам.
Last edited by MilenPetrov on Sun Apr 21, 2013 8:22 pm, edited 1 time in total.
MilenPetrov
Топ
 
Posts: 123
Joined: Wed May 20, 2009 4:25 pm

by Advertising on Sun Apr 21, 2013 8:22 pm

Advertising
 

Re: На рождения ден на Хитлер БФКШ действа в негов стил!

Postby atakurt on Sun Apr 21, 2013 8:22 pm

MilenPetrov wrote:Ако беше присъствал на заседанието на УС на БФКШ щеше да си запознат и да знаеш защо и как.

Много конспиративност! На мен никой нищо не ми е казал досега и си пазите наказанията в тайна :)
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: На рождения ден на Хитлер БФКШ действа в негов стил!

Postby MilenPetrov on Sun Apr 21, 2013 8:27 pm

Аз не съм запознат, тъй като не съм бил там, а и не ме вълнуват много делата на БФКШ, но елементарната логика подсказва, че след като има някакво действие, значи има причини то да бъде извършено. Елементарно - закони на физиката.
Помисли си какво си направил и какво си предизвикал за да ти бъде реагирано по този начин. Аз лично нямам никаква идея а и не ме интересува особено, тъй като не съм ангажиран пряко с делата на федерацията и националните отбори.
MilenPetrov
Топ
 
Posts: 123
Joined: Wed May 20, 2009 4:25 pm

Re: На рождения ден на Хитлер БФКШ действа в негов стил!

Postby atakurt on Sun Apr 21, 2013 8:33 pm

MilenPetrov wrote:... след като има някакво действие, значи има причини то да бъде извършено. Елементарно - закони на физиката.

Мдааа ... значи сега е мой ред да приложа Третия закон ...
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: На рождения ден на Хитлер БФКШ действа в негов стил!

Postby MilenPetrov on Sun Apr 21, 2013 8:58 pm

atakurt wrote:Мдааа ... значи сега е мой ред да приложа Третия закон ...

Аз съм доста озадачен, че член на МЕНСА не може да разпознае в моите думи третия закон на Нютон....
Ще си позволя да ти ги припомня:
1) Всяко тяло запазва състоянието си на покой или на равномерно и праволинейно движение дотогава, докато външна сила не го изведе от това състояние.
2) Сила, действаща на системата отвън, води до ускорение на системата: F = m.a
3) Всяко действие има равно по големина и противоположно по посока противодействие.

Точно последния закон цитирах, но нали се сещаш за приказката за прасето дето колкото повече квичало, толкова повече го боляло.
MilenPetrov
Топ
 
Posts: 123
Joined: Wed May 20, 2009 4:25 pm

Re: На рождения ден на Хитлер БФКШ действа в негов стил!

Postby Mainata on Sun Apr 21, 2013 9:19 pm

Интересно ... аз си мислех, че атакурт е известен само в Пловдив и по болниците.....
Той и Менса замесил....ама май и от там са го...
Селска работа.
Mainata
Пешка
 
Posts: 11
Joined: Tue Mar 05, 2013 11:44 am


Return to Официални дискусии за Българския шах

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests