Създаване на съюз на треньорите

Тук се пише само от сериозни хора по сериозни теми

by Advertising on Wed Jun 24, 2009 1:50 pm

Advertising
 

Създаване на съюз на треньорите

Postby atakurt on Wed Jun 24, 2009 1:50 pm

Предлагам да бъде създаден национален съюз на треньорите у нас с обща политика, методика, изисквания, лицензи и други. Смятам, че това е единствено възможния път, водещ до позитивно развитие на родния детско-юношески шах. КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ?
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

by Advertising on Wed Jun 24, 2009 11:40 pm

Advertising
 

Re: Създаване на съюз на треньорите

Postby S0uL_K33p3R on Wed Jun 24, 2009 11:40 pm

Г-н Куртенков, по настоящем колко ученици имате ?
S0uL_K33p3R
 

by Advertising on Thu Jun 25, 2009 12:18 am

Advertising
 

Re: Създаване на съюз на треньорите

Postby atakurt on Thu Jun 25, 2009 12:18 am

От десетина години съм аматьор и си вадя хляба с други, много по-доходоносни от шаха занятия (спокойно твърдя, че жизненият ми уровен е в пъти по-висок от този на един среден български шахпрофесионал). В контекста на зададения въпрос ще отбележа, че не съм заинтересован да имам ученици (преди години имах много, и то - на високо ниво), както и че нямам личен интерес да има високи тарифи за учебен час по шах. Не възнамерявам да си търся ученици, защото нямам намерение да си губя нервите за жълти стотинки. Завърших НСА само защото ми беше кеф да уча, а и една диплома повече не вреди.
Дискутирам проблема, защото съм достатъчно компетентен по шахпроблемите и ме боли като гледам как загива родният шах.
Естествено е, че знам, че ще изтърпя доста плюнки от редица мизерни душици, както и от хора, които не ме познават, ама не ми пука особено. Съвестта ми е чиста и не се взимам насериозно.
Ха наздраве, че след малко отивам да ударя едно покерче, а животът е кратък!
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София


Return to Официални дискусии за Българския шах

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests