Размазваща победа на Бл. Вакрилов ("СПАРТАК") в ДОП-2011!

by Advertising on Sat Oct 27, 2012 2:54 pm

Advertising
 

Размазваща победа на Бл. Вакрилов ("СПАРТАК") в ДОП-2011!

Postby atakurt on Sat Oct 27, 2012 2:54 pm

На трета дъска в ДОП-2011 дебютантът от "СПАРТАК" (най-великият български отбор по кореспондентен шах за всички времена) Благовест Вакрилов постигна жестока еднолична победа: http://www.iccf-webchess.com/EventCross ... x?id=27273
За отбелязване е, че в този турнир на тази дъска играе и известният и бързо прогресиращ надежден наш играч Никола Антонов, заел място в средата с 50 %.
Да му е честито поредното доказателство за интелектуалната мощ на отбора ни. А плюещите джуджета да духат супата!
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

by Advertising on Sat Oct 27, 2012 5:45 pm

Advertising
 

Re: Размазваща победа на Бл. Вакрилов ("СПАРТАК") в ДОП-2011!

Postby Nikola on Sat Oct 27, 2012 5:45 pm

Не знам какво се опитваш да докажеш. :)

Имам и завоювано първо място на III дъска (XII ДОП), както и I място на ДИП, така че отдавна си имам други приоритети като ШЛ, където играя за Русия и където стандартите са други.

Сещаш се, че не ме интересуват псевдопостиженията на някакви фиктивни отборчета в българското ДОП ;)
Шахматни опити - http://chess.logos-bg.net
В дебюта играй като по книга, в мителшпила - като магьосник, в ендшпила - като машина, Рудолф Шпилман
Видиш ли добър ход, огледай се за по-добър, Емануел Ласкер
User avatar
Nikola
Цар
 
Posts: 495
Joined: Thu Mar 06, 2008 10:56 pm


Return to Български турнири

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests