Кого искате да направя шампион за мъже на България?

Кого искате да направя шампион на България за мъже?

1. Мене - Атанас Куртенков
3
30%
2. Майка ми - Анка Куртенкова
6
60%
3. Приятеля ми - Благовест Вакрилов
1
10%
 
Total votes : 10

by Advertising on Sat Dec 01, 2012 10:31 pm

Advertising
 

Кого искате да направя шампион за мъже на България?

Postby atakurt on Sat Dec 01, 2012 10:31 pm

Видно от приложената таблица от финала на Държавното първенство по кореспондентен шахмат (блиц) на България, всеки от тримата лидери (участници в груповката на най-силния клуб по кореспондентен шахмат на България за всички времена и народи - колосът "СПАРТАК") може да стане шампион.
Многократно съм изтъквал, че системата на БФКШ е крайно порочна и допуска всякакви манипулации, но гласът ми остана нечут.
Ето защо, официално предлагам на всеки да гласува кого би искал да види за шампион на Родината ни за мъже:
1. Мене;
2. Майка ми Анка;
3. Приятеля ми Благо.

Получилият най-много гласове ще бъде направен от мен шампион на България за мъже за 2012-а година!
Важно е, че Владимир Марчев участва извън класирането, съгласно регламента. Поради това, даже и теоретично (!!!), никой друг, освен тези трима наши изтъкнати шахматиста, не може да бъде шампион!
ГЛАСУВАЙТЕ И ОПРЕДЕЛЕТЕ ДЪРЖАВНИЯ ШАМПИОН ПО ШАХМАТ ЗА МЪЖЕ!
Краен срок за гласуване - Никулден, след което ще съобщя на УС на БФКШ кой съм решил да бъде шампионът на България за мъже през 2012-а година.

DIP-2012.jpg
DIP-2012.jpg (167.31 KiB) Viewed 2677 times
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

by Advertising on Thu Feb 07, 2013 5:31 pm

Advertising
 

Re: Кого искате да направя шампион за мъже на България?

Postby argentique on Thu Feb 07, 2013 5:31 pm

atakurt wrote:Видно от приложената таблица от финала на Държавното първенство по кореспондентен шахмат (блиц) на България, всеки от тримата лидери (участници в груповката на най-силния клуб по кореспондентен шахмат на България за всички времена и народи - колосът "СПАРТАК") може да стане шампион.
Многократно съм изтъквал, че системата на БФКШ е крайно порочна и допуска всякакви манипулации, но гласът ми остана нечут.
Ето защо, официално предлагам на всеки да гласува кого би искал да види за шампион на Родината ни за мъже:
1. Мене;
2. Майка ми Анка;
3. Приятеля ми Благо.

Получилият най-много гласове ще бъде направен от мен шампион на България за мъже за 2012-а година!
Важно е, че Владимир Марчев участва извън класирането, съгласно регламента. Поради това, даже и теоретично (!!!), никой друг, освен тези трима наши изтъкнати шахматиста, не може да бъде шампион!
ГЛАСУВАЙТЕ И ОПРЕДЕЛЕТЕ ДЪРЖАВНИЯ ШАМПИОН ПО ШАХМАТ ЗА МЪЖЕ!
Краен срок за гласуване - Никулден, след което ще съобщя на УС на БФКШ кой съм решил да бъде шампионът на България за мъже през 2012-а година.



В крайна сметка "избран" ли е шампион след така проведено гласуване? :mrgreen:
Или приоритетно са приложени някакви други критерии?
Би било интересно сравнително неизвестна дама да достигне подобни висоти.
Споделете, ако обичате.
User avatar
argentique
Пешка
 
Posts: 6
Joined: Fri Dec 17, 2010 11:57 am

by Advertising on Thu Feb 07, 2013 7:43 pm

Advertising
 

Re: Кого искате да направя шампион за мъже на България?

Postby atakurt on Thu Feb 07, 2013 7:43 pm

Разбира се - регламентът си е регламент.
Гласуването определи за шампион на България по кореспондентен шахмат за 2012-а година за мъже да бъде майка ми - Анка Куртенкова.
Турнирът завърши и тя е шампион, както бе гласувано.
Само се чака (вече два месеца) да бъде публикувано официалното класиране от страна на БФКШ.
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София


Return to Български турнири

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests