Мтел джуниър

by Advertising on Tue Nov 11, 2008 12:49 am

Advertising
 

Re: Мтел джуниър

Postby a_monov on Tue Nov 11, 2008 12:49 am

Мерси за "нежното подкачане", но вече съм станал "дебелокож". Бързо се уча ....., а ?!? ;) То при такива учители !?! :D
Забравихте само лозунга "Има истина една, тя е само ...... (довършете Вие)". Вие (т.е. ние) младите ...... (клубове) да си мълчите, а не само "кусури" ..... :oops:
Разбира се, всичко е ОК. А дали едни от най-добрите Ви състезатели (за другите клубове не смея и да попитам), не искаха да участват ?!? Карай да върви, състезания за млади шахматисти колкото искаш (прескачат се).
Явно крайно време е да си погледна учебниците по "Висша математика" (от студентските години) и по-точно раздел "Теория на вероятностите".
Задача:
Каква е вероятността г-н Сирков да оправдае и/или избегне всяка неудобна ситуация ???
Че то има единствено и абсолютно решение - 100%. :D
Има филмче по Дискавъри - "How do they do it ?", т.е. как го правите г-н Сирков (макар че това не е коректния превод)?
User avatar
a_monov
Офицер
 
Posts: 85
Joined: Sun Jun 08, 2008 8:22 pm

by Advertising on Tue Nov 11, 2008 1:34 am

Advertising
 

Re: Мтел джуниър

Postby Kalin on Tue Nov 11, 2008 1:34 am

Талантът му е неоспорим :D
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

by Advertising on Tue Nov 11, 2008 1:44 am

Advertising
 

Re: Мтел джуниър

Postby sirkov-L on Tue Nov 11, 2008 1:44 am

Съжалявам, но не винаги схващам какво точно се опитвате да ми кажете.

Опитайте пак.

А дотогава, тъй като сме в темата за Мтел Джуниър, вижте как една
Интернет фото агенция е направила снимки от турнира и се надява някой да ги закупи:
http://www.bulphoto.com/event.php?eid=14804&ln=BG
На няколко пъти в текста към снимките са нарекли турнира "тутнир", но иначе снимките са си хубави, стига да има кой да ги плати, за да ги видим и тук в пълен размер...
Личният ми блог (в него публикувам информация и мнения по шахматни и други важни теми) е тук: http://sirkov.blogove.eu/
sirkov-L
Цар
 
Posts: 417
Joined: Mon Mar 10, 2008 2:03 pm

Re: Мтел джуниър

Postby Kalin on Tue Nov 11, 2008 1:50 am

Утре ще има снимки с Бербатов и Монев на първа маса от Българската шахматна мрежа и то съвсем безплатно :)
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

Re: Мтел джуниър

Postby sirkov-L on Tue Nov 11, 2008 2:02 am

Монов се оплаква, че твърде рядко са турнирите по шахмат за деца, но други хора в други форуми се оплакват точно от обратното: че турнирите били твърде често.
Не вярвате ли?

Вижте какво пишат хората в този форум:

http://forum.bg-mamma.com/index.php?top ... msg9144166

Семейни приятели?
« петък, 07 ноември 2008, 23:40 »

Как се справяте със семейните контакти?

Ние все повече се затрудняваме - осн. проблем е, че имаме все по-малко време за колективни начинания, бачкане, ремонт и пр., ама и семейните приятели все повече се излагат - уви, кой не се обажда, кой отказва виждане по безумни причини, но върхът на всичко беше на р.д. на синчето - една семейна "тройка" не дойде, щото хлапето имало турнир по шах, а мамето имало пък курс по английски! Уточнявам: турнири по шах има не по-рядко от два пъти месечно, нито веднъж не сме пропускали техен повод (вече 6г.), информирахме ги за рождения ден повече от месец по-рано и всичко си беше наред, даже до посл. ден питаха какво да му купят, а вечерта преди партито (дневно детско парти - в събота) мамчето звъни и ми вика "От колко е тържеството? Ами ние се чудим дали да идваме, щото синчето е на турнир, а аз - на английски, но ако е след 16.00 - супер! Е, не беше след 16.00 часа и единственото, което успях да промърморя беше "Ами решете и се обадете". В отговор след около час получих SMS "Ще минем утре вечерта, ако е удобно. Да се чуем?".
Не се чухме. Бях потресена и нямах представа как да реагирам. Не исках да ми идват вечерта - само това ми липсваше (специално го организирахме в детски клуб - имаме си достатъчно проблеми у дома в гарсониерата и с ремонта, не ми е до гости)!
На следващата сутрин съпругът ми настоя да звънна и да им кажа, че вечерта няма да сме у дома, за да могат все пак да си преразгледат решението, ако преценят, щом няма да стане за вечерта. Пратих.
И три дни - нищо. На четвъртия тя ми звъня (толкова близка приятелка я смятах, че е включена в групата ми "Семейство и приятели", винаги й затварям и звъня аз), но този път не позвъних. След още три дни дори не й затворих и тя звънила на мъжа ми да пита дали при нас всичко е наред. Казала, да звъннем когато искаме да се видим...


Да-а-а, вижте какви проблеми създаваме на хората... :)
Личният ми блог (в него публикувам информация и мнения по шахматни и други важни теми) е тук: http://sirkov.blogove.eu/
sirkov-L
Цар
 
Posts: 417
Joined: Mon Mar 10, 2008 2:03 pm

Re: Мтел джуниър

Postby Kalin on Tue Nov 11, 2008 1:39 pm

А стига бе :D
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

Previous

Return to Български турнири

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests