Отново да попитам - Chess3D

Ако не сте наясно с тази игра, тук е мястото да зададете въпрос, да обсъждате Топалов и Крамник, да си уговорите срещи по интернет и с една дума - да се забавлявате :)

by Advertising on Sun Nov 22, 2009 9:42 am

Advertising
 

Отново да попитам - Chess3D

Postby univer- B on Sun Nov 22, 2009 9:42 am

Моля да не ме подхвърляте, ако имате желание дайте ми точен и реален отговор. Пропуснал съм времето ,когато е трябвало да се уча и играя... Сега играя с една програма Chess 3D тя има 4 категории - начинаещ, любител, професионал и мастер с по 9 нива. За мое най-голямо учудване успявам, с хватки разбира се да победя само професионал и мастер -долните нива и никога начинаещ и любител.
ВЪПРОСА МИ Е: Програмата ли е обърната или по сложните нива не могат да реагират на елементарните ми ходове?? Забелязах и една некоректност в програмата - когото е притисната, даже и в дебюта ,започва да прави три безцелни хода :idea: за реми .
Ще Ви бъда много благодарен за Вашите отговори! :?:
univer- B
Пешка
 
Posts: 11
Joined: Wed Sep 23, 2009 8:55 pm

by Advertising on Fri Dec 04, 2009 1:07 pm

Advertising
 

Re: Отново да попитам - Chess3D

Postby bob on Fri Dec 04, 2009 1:07 pm

Тази програма е супер.
bob
Кон
 
Posts: 49
Joined: Sat Mar 08, 2008 8:54 pm
Location: Централен софийски затвор

by Advertising on Mon Sep 26, 2011 9:37 pm

Advertising
 

Re: Отново да попитам - Chess3D

Postby univer- B on Mon Sep 26, 2011 9:37 pm

Иска ли някой да ми разкаже подробно -как да кракна Schach 3D version 4.22. От въпроса ми е видно ,какъв ми е капацитета по прилагане на софтуера, за това Ви моля-бъдете снисходителни. Благодаря ВИ! :? :idea:
univer- B
Пешка
 
Posts: 11
Joined: Wed Sep 23, 2009 8:55 pm


Return to Форум за начинаещи и любители

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests