ШК „Хармония”(Шабла) търси играчи за мъжки отбор в „Б”-група

Всичко извън света на шаха, което сте добри дошли да обсъждате. Място за всякакви забавни игри, логически игри, почивка или просто безсмислени писаници :)

by Advertising on Tue Jul 15, 2008 10:29 pm

Advertising
 

ШК „Хармония”(Шабла) търси играчи за мъжки отбор в „Б”-група

Postby Dejan Dimitrov on Tue Jul 15, 2008 10:29 pm

Здравейте! С удовлетворение искам да ви споделя, че ШК „Хармония” гр. Шабла завърши успешно своята пререгистрация и отново е пълноправен член на българското шахматно семейство. През последните 5-6 години шахматният живот в Шабла беше изцяло занемарен, поради липсата на средства и разбиране от местната власт. Благодарение на позитивното отношение на новата кметска управа, клубът постепенно възстановява дейността си. Основните цели, които управителният съвет на ШК „Хармония” (Шабла) постави са подновяване на детско-юношеската школа и организиране на хубав открит турнир следващото лято. Който е бил на лагер и турнир в Шабла знае колко е готино!  Ако не вярвате питайте Калин и той ще ви каже.
Предложих първото ни участие на официално състезание да бъде „Б”-групата за мъже. Проблемът обаче е, че освен мен, ШК „Хармония” (Шабла) няма картотекирани състезатели, които да влязат в отбора. Затова реших да организирам един своеобразен кастинг за набиране на играчи! 
Та по същество. Търся 5-ма шахматисти, които нямат клуб (или пък имат клуб, но нямат отбор за мъжката „Б”-група, а искат да играят). За съжаление, на този етап мога да предложа само поемане на разходите по време на турнира (храна и спане) + пътните. Надявам се, че за напред клубът ще има стабилно финансиране, така че тези, които решат да ме подкрепят и покажат хубава игра и добър резултат, могат да разчитат на съдействие и през следващата година. Не е изключен и вариантът да станат състезатели на ШК „Хармония” (Шабла) за по-дълъг период, като при добро финансиране клубът да им осигури участие в държавни първенства и открити турнири.
В момента имам списък от около 30 състезатели. Шахматисти, които имат клуб, но нямат отбор и искат да играят за нас също могат да се свържат с мен. Разходите по прехвърлянето на правата ще стане за наша сметка, ако разбира се, се договорим с настоящия клуб на дадения играч.
Надявам се предложението да ви заинтригува! Могат да ми пишат всички, без значение възраст, пол и ело. Вече съм започнал да работя по отбора. Играя го нещо като селекционер и се правя на важен! 
Името ми е Деян Димитров. Можете да ми пишете на deqn_pei4ev@abv.bg или да ме намерите на 0885/ 907349. Ще уважа всяка кандидатура! Ясни критерии за оценяване на кандидатите не мога да ви посоча. В крайна сметка ще преценя аз.
Надявам се мигновено да завалят кандидати!!!
Dejan Dimitrov
Офицер
 
Posts: 64
Joined: Mon Mar 03, 2008 1:39 pm

by Advertising on Wed Jul 16, 2008 11:25 am

Advertising
 

Re: ШК „Хармония”(Шабла) търси играчи за мъжки отбор в „Б”-група

Postby boni-bon on Wed Jul 16, 2008 11:25 am

Ами, да си търсите случайно и играчи за женски отбор в "Б"-група? :)
User avatar
boni-bon
Кон
 
Posts: 49
Joined: Mon Mar 10, 2008 7:45 pm

by Advertising on Wed Jul 16, 2008 1:07 pm

Advertising
 

Re: ШК „Хармония”(Шабла) търси играчи за мъжки отбор в „Б”-група

Postby Dejan Dimitrov on Wed Jul 16, 2008 1:07 pm

Всичко търсим и приемаме! :D Женски и мъжки отбор ще ни дойдат малко непосилни за финансиране, но можем да направим изцяло женски отбор за мъжката "Б" група! Така че приемам всякакви оферти.
Dejan Dimitrov
Офицер
 
Posts: 64
Joined: Mon Mar 03, 2008 1:39 pm

Re: ШК „Хармония”(Шабла) търси играчи за мъжки отбор в „Б”-група

Postby boni-bon on Wed Jul 16, 2008 3:04 pm

Изцяло женски отбор за мъжката Б-група едва ли ще е най-удачния избор :roll:
User avatar
boni-bon
Кон
 
Posts: 49
Joined: Mon Mar 10, 2008 7:45 pm

Re: ШК „Хармония”(Шабла) търси играчи за мъжки отбор в „Б”-група

Postby Peach on Wed Jul 16, 2008 3:56 pm

Зависи от кадрите :P Но все пак...
Play some online chess :)
User avatar
Peach
Цар
 
Posts: 495
Joined: Thu Jul 03, 2008 7:04 pm
Location: web

Re: ШК „Хармония”(Шабла) търси играчи за мъжки отбор в „Б”-група

Postby Kalin on Wed Jul 16, 2008 5:31 pm

Играч, който постоянно си търси отбор за отборните и все не намира, пък играе добре, е Ростислав Раев :)
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

Re: ШК „Хармония”(Шабла) търси играчи за мъжки отбор в „Б”-група

Postby SvetlaYordanova on Thu Jul 17, 2008 11:02 am

"Който търси,намира".
SvetlaYordanova
Топ
 
Posts: 186
Joined: Thu Mar 13, 2008 1:33 am

Re: ШК „Хармония”(Шабла) търси играчи за мъжки отбор в „Б”-група

Postby Dejan Dimitrov on Thu Jul 17, 2008 1:42 pm

Радвам се, че има "движение" по темата. С Раев сме си приказмали преди време по тая тема. До колкото знам и те имаха идея да правят мъжки отбор и дори имахме уства уговорка да играя за тях. Ако не направят отбор обаче, Роско е добър вариант и определено заслужава да играе една дъска след мене примерно... :D Ама то като няма 7-ма маса къде ще го слагам не знам... ще му намеря място някъде все!? :D
Dejan Dimitrov
Офицер
 
Posts: 64
Joined: Mon Mar 03, 2008 1:39 pm

Re: ШК „Хармония”(Шабла) търси играчи за мъжки отбор в „Б”-група

Postby andreev on Thu Jul 31, 2008 6:35 pm

Роско е страшен :!: (особено в Дракона ;) )
User avatar
andreev
Офицер
 
Posts: 82
Joined: Sat Mar 22, 2008 2:49 am


Return to Други теми

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests