Любим филм

Всичко извън света на шаха, което сте добри дошли да обсъждате. Място за всякакви забавни игри, логически игри, почивка или просто безсмислени писаници :)

by Advertising on Sun May 25, 2008 10:28 pm

Advertising
 

Re: Любим филм

Postby twsd on Sun May 25, 2008 10:28 pm

Ако търсите фантастика с много битки - Stargate!
twsd
Пешка
 
Posts: 14
Joined: Sat Mar 15, 2008 8:02 pm

by Advertising on Sun May 25, 2008 11:55 pm

Advertising
 

Re: Любим филм

Postby Kalin on Sun May 25, 2008 11:55 pm

Battlestar galactica може да е много измислен, обаче все пак е една от най-хубавите драми, които съм гледал, сюжетът е сложен и разнообразен, а атмосферата на сериала също е много различна :)

Напомня малко на един филм, който изпревари сензационно Star wars в някаква класация за фантастики - Serenity (наистина е стрхотен) :)
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

by Advertising on Mon May 26, 2008 12:17 am

Advertising
 

Re: Любим филм

Postby Bobbylon on Mon May 26, 2008 12:17 am

twsd wrote:Ако търсите фантастика с много битки - Stargate!


Stargate ми е любим също - особено филма от 1994-та! Идеята да се комбинира Древна История с космически технологии е наистина гениална. Сериала обаче е малко по-назад като качество - подобно на Battlestar Galactica, макар разликата между филма и сериала на последния да е много по-очебийна...

От този жанр филми, харесвам още Independence Day (1996) с Уил Смит, и дори фантасмагориите от The Fifth Element (1997), с режисьор Люк Бесон - заради брилянтната игра на Брус Уилис и Мила Йовович. А що се отнася до Контакт (1997) и 2001 A Space Odyssey (1968) - те отдавна оглавяват класацията ми - все пак това са класики на Карл Сейгън и Артър Кларк.

А, някой харесва ли Lexx (1997) - има филм от 3 части мисля, последван от сериал - няколко сезона. Аз съм гледал филма - голяма откачения! Много ме кефи! :mrgreen:
User avatar
Bobbylon
Цар
 
Posts: 631
Joined: Wed Apr 16, 2008 3:16 am
Location: София

Re: Любим филм

Postby Kalin on Mon May 26, 2008 2:16 am

Контакт е изключителен :)
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

Re: Любим филм

Postby Bobbylon on Mon May 26, 2008 3:21 am

Да, много добре е направен, макар да предпочитам книгата. ;) Сейгън е майстор - другият му бестселър е Космос, има и документални серии по нея - Carl Sagan's Cosmos, 13 части от 1980-та година, и по-нови адаптирани такива, които имам удоволствието да притежавам! 8-)
User avatar
Bobbylon
Цар
 
Posts: 631
Joined: Wed Apr 16, 2008 3:16 am
Location: София

Re: Любим филм

Postby Kalin on Mon May 26, 2008 11:27 am

А кой ви е любимият романтичен филм?

За мен Sweet November и The lake house :)
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

Re: Любим филм

Postby Garnizov on Mon May 26, 2008 11:33 am

Аз не гледам романтики.Скучни са и много безинтересни.Смятам така,защото веднъж гледах една романтика.Случайно да не си помслите.че си измислям.
User avatar
Garnizov
Цар
 
Posts: 1551
Joined: Tue Mar 04, 2008 10:56 pm
Location: Pleven

Re: Любим филм

Postby S0uL_K33p3R on Mon May 26, 2008 4:49 pm

Гарнизов и аз съм така...тези романтични филми са ми безинтерестни и скучни...
S0uL_K33p3R
 

Re: Любим филм

Postby sweet_sisi on Mon May 26, 2008 5:07 pm

Ще ви питам аз след някоя друга година какво ще ви е мнението за романтичните филми ;)
"Шахматът, подобно на музиката и любовта, притежава силата да прави хората щастливи!"
User avatar
sweet_sisi
Форумното коте
 
Posts: 490
Joined: Mon Mar 03, 2008 9:09 pm
Location: Rousse, BG

Re: Любим филм

Postby Bobbylon on Mon May 26, 2008 5:24 pm

sweet_sisi wrote:Ще ви питам аз след някоя друга година какво ще ви е мнението за романтичните филми ;)


...като ви налазят мацките - щете не щете, ще се наложи да ги гледате! :mrgreen:
User avatar
Bobbylon
Цар
 
Posts: 631
Joined: Wed Apr 16, 2008 3:16 am
Location: София

Re: Любим филм

Postby Garnizov on Mon May 26, 2008 7:24 pm

Мене ще ме налазят такива,дето и те не гледат романтики.
User avatar
Garnizov
Цар
 
Posts: 1551
Joined: Tue Mar 04, 2008 10:56 pm
Location: Pleven

Re: Любим филм

Postby S0uL_K33p3R on Mon May 26, 2008 7:32 pm

Гарнизов не знам дали има такива...
S0uL_K33p3R
 

Re: Любим филм

Postby Kalin on Mon May 26, 2008 8:35 pm

Романтиката и момичетата си вървят ръка за ръка :)
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

Re: Любим филм

Postby Bobbylon on Mon May 26, 2008 11:16 pm

Garnizov wrote:Мене ще ме налазят такива,дето и те не гледат романтики.


Повярвай ми, няма да разбереш откъде ти е дошло, като го направят! :mrgreen: Няма да ти се даде шанс да избираш...
User avatar
Bobbylon
Цар
 
Posts: 631
Joined: Wed Apr 16, 2008 3:16 am
Location: София

Re: Любим филм

Postby Kalin on Tue May 27, 2008 12:05 pm

Е то да не би да е лошо ;)
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

PreviousNext

Return to Други теми

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests