Пазаруване от Америка

Всичко извън света на шаха, което сте добри дошли да обсъждате. Място за всякакви забавни игри, логически игри, почивка или просто безсмислени писаници :)

by Advertising on Fri Jun 18, 2010 3:24 pm

Advertising
 

Пазаруване от Америка

Postby fighter10 on Fri Jun 18, 2010 3:24 pm

Не знам дали темата ми е за този раздел, но реших да споделя опита си с вас. Преди време исках да си купя една невероятна дъска за шах от Ebay , но търговецът, който я продаваше изискваше да живея в САЩ или поне да имам адрес там. Тъй като нямам трябваше да намеря друг начин да получа дъската, затова се разрових и открих нещо невероятно полезно. Оказва се, че ако търговец в Съединените Щати не приема кредитни карти, които не са от Американски банки, www.Viaddress.com може да купи стоките, които искате без комисионна и по късно да ги препрати на вашия адрес. Мисля че това е полезна информация за повечето хора. Приятен ден!
fighter10
Пешка
 
Posts: 1
Joined: Fri Jun 18, 2010 3:21 pm

by Advertising on Sun Jun 20, 2010 2:07 pm

Advertising
 

Re: Пазаруване от Америка

Postby xcomponent on Sun Jun 20, 2010 2:07 pm

По-добре първо се обади тук (по телефона е по-бързо), доколкото се сещам, той и DGT Boards внася, така че ще се разберете:
http://chessfigures.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3

Подчертавам, това не беше реклама, просто се опитах да помогна!
xcomponent
Кон
 
Posts: 32
Joined: Thu Mar 19, 2009 1:15 pm

by Advertising on Mon Jun 21, 2010 12:48 pm

Advertising
 

Re: Пазаруване от Америка

Postby Kalin on Mon Jun 21, 2010 12:48 pm

Няма проблем, аз не знам да има някой, който да не е доволен от Станислав.
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG


Return to Други теми

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests