ГМ Николай Нинов кандидат за президент на БФКШ

Форум на Българските кореспондентни шахматисти

Moderator: Petyo Marinov

by Advertising on Thu Aug 09, 2012 1:24 pm

Advertising
 

ГМ Николай Нинов кандидат за президент на БФКШ

Postby Nikola on Thu Aug 09, 2012 1:24 pm

http://chess.logos-bg.net/?p=11375

Днес, 9 август 2012 г., шахматен клуб “Михаил Ботвиник” – София издигна кандидатурата на ГМ Николай Нинов за президент на БФКШ. Едно име, зад което твърдо заставам в подкрепа и пожелавам успех на новия кандидат. Според профила в Българската шахматна мрежа “Николай Нинов е един от най-стабилните и добре подготвени български шахматисти. Вицешампион на страната за 2005 г., и шампион на България с 3 различни отбора”. Освен това, “Николай Нинов е гросмайстор по кореспондентен шах и е най-силният кореспондентен шахматист в България според последната ранглиста” (в момента е втори, б.м.).

Какво по-добро за бъдещето на федерацията по кореспондентен шах от това да я оглави един от най-силните й шахматисти!


Пограмата за развитие на кор. шах на ГМ Нинов можете да прочетете оттук.
Шахматни опити - http://chess.logos-bg.net
В дебюта играй като по книга, в мителшпила - като магьосник, в ендшпила - като машина, Рудолф Шпилман
Видиш ли добър ход, огледай се за по-добър, Емануел Ласкер
User avatar
Nikola
Цар
 
Posts: 495
Joined: Thu Mar 06, 2008 10:56 pm

by Advertising on Sun Aug 12, 2012 9:11 am

Advertising
 

Re: ГМ Николай Нинов кандидат за президент на БФКШ

Postby Simeon Vinchev on Sun Aug 12, 2012 9:11 am

Гросмайстор Николай Нинов е един изключително силен шахматист и много коректен и точен човек.
За мен е чест след доста години приятелство да приема поканата му за една бъдеща работа зедно.
Нашата федерация има нужда от промяна.Проблема не е в г-н Маринов, нещо което съм му казвал лично от години.Хората на които разчита при огромното ми уважение към тях са отдавна изчерпани.
Simeon Vinchev
Кон
 
Posts: 25
Joined: Sun Feb 19, 2012 9:27 am


Return to Кореспондентен шах

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests