Екипът на Нинов точи лиги за властта! Смейте се ...

Форум на Българските кореспондентни шахматисти

Moderator: Petyo Marinov

by Advertising on Sun Aug 12, 2012 10:15 pm

Advertising
 

Екипът на Нинов точи лиги за властта! Смейте се ...

Postby atakurt on Sun Aug 12, 2012 10:15 pm

ОФИЦИАЛНО ПИСМО НА "КРЕМЕНА ВИНЧЕВА" ДО ЕТИЧНАТА КОМИСИЯ НА БФКШ:
--------------------------------------------------------------------------------------
В течение на месеци по мой адрес се изсипаха купища обиди и несправедливи обвинения.Завистта и простотията минаваха покрай мен.Но всичко си има граници.
В 3 ДИП ускорен играя с г-н Благовест Вакрилов от Пловдив.Партията протичаше в коректен дух до днес.
На сървара на нашата федерация получих следното съобщение от г-н Вакрилов:
Г-н Карапчански, доста партии играем помежду си и всичките са прекалено равни, за да се мъчим взаимно. Затова предлагам реми във всичките, а пък ти в които искаш, се съгласявай. Там, където си по-добре, преимуществото ти е символично. Поздрави! Ат. Куртенков
Интересно ми е кой е г-н Атанас Куртенков в кореспондентния шах???
Аз съм вицеолимпийска шампионка по кореспондентен шах.Кой е той?
С настоящето писмо сезирам Етичната комисия.Ако няма адекватна реакция спрямо лицето Атанас Куртенков ще бъде сезирана Етичната комисия на ICCF.
Г-да, на път сте да откажете от кореспондентния шах и малкото хора които милеят за него.
Пиша до вас за първи и последен път.Оттук нататък има и други инстанции.
С уважение към годините и опита на г-та Веселинов и Кирков и погнуса от това, че се налага да занимавам уважавани от мен хора с глупостите на един самозабравил се човек.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

ОФИЦИАЛЕН ОТГОВОР НА БЛАГОВЕСТ ВАКРИЛОВ:
--------------------------------------------------------------------
Както много правилно и точно е посочила високоуважаемата госпожа Кремена Винчева-вицеолимпийска шампионка по кореспондентен шахмат,наша гордост и висота в областта на разбирането на шахматната игра,бъдеща наша надежда в процеса за овладяване на олимпийската титла,и на мен ми е интересно кой е г-н Атанас Куртенков в кореспондентния шахмат???Кой е той?Кой сте Вие,Атанас Куртенков?

С радост бих разбрал какъв е отговорът на този въпрос,но за огромно мое съжаление,не съм в състояние да му отговоря.Освен интересната и будеща аналогични асоциации формулировка "самозабравил се човек",не можах да намеря друга информация в писмото Ви, касаеща лицето Атанас Куртенков.

Други въпроси от Ваша страна към мен в писмото Ви също не можах да открия,поради което само ще Ви помоля да не ме занимавате повече с междуличностните отношения на лицата Кремена Винчева и Атанас Куртенков.Ако има нещо неясно,то ще трябва да се обърнете към тях.

В случай на някакви други въпроси към мен,с радост ще Ви отговоря,стига да желаете да ми ги зададете.Но мисля,че сам разбирате простичкия факт,че за действията на лицето Атанас Куртенков не мога да нося отговорност.

А и,четейки по-внимателно жалбата на високоуважаемата госпожа Кремена Винчева-вицеолимпийска шампионка по кореспондентен шахмат,наша гордост и висота в областта на разбирането на шахматната игра,бъдеща наша надежда в процеса за овладяване на олимпийската титла,разбирам,че тя цитира кореспонденция между лицата Карапчански и Атанас Куртенков.Наистина недоумявам с какво е била засегната високоуважаемата госпожа Кремена Винчева-вицеолимпийска шампионка по кореспондентен шахмат,наша гордост и висота в областта на разбирането на шахматната игра,бъдеща наша надежда в процеса за овладяване на олимпийската титла от тази кореспонденция между трети лица, в която не се цитира нейното име!
----------------------------------------------------------------------
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

by Advertising on Sun Aug 12, 2012 10:22 pm

Advertising
 

Re: Екипът на Нинов точи лиги за властта! Смейте се ...

Postby MilenPetrov on Sun Aug 12, 2012 10:22 pm

Нека да видим фактите и доказателствата. Ако наистина има доказателства че подобно съобщение е изпратено от името на Вакрилов и подписано от Ат. Куртенков аз апелирам към сезиране на етичната и дисцпилинарна комисия и налагане на строги санкции, включително отстраняване на отбора от участие. Нека да видим доказателставата...
Screenshots, please....знам че има
MilenPetrov
Топ
 
Posts: 123
Joined: Wed May 20, 2009 4:25 pm

by Advertising on Sun Aug 12, 2012 10:41 pm

Advertising
 

Re: Екипът на Нинов точи лиги за властта! Смейте се ...

Postby MilenPetrov on Sun Aug 12, 2012 10:41 pm

Тъй като г-н Куртенков не благоволи да предостави публично информацията, бих искал аз лично да я покажа.
Благодаря на Кремена че ми я изпрати в този късен час, и извинявай че те събудих Креми. :oops:
Marinova-Vakrilov.jpg
Marinova-Vakrilov.jpg (288.64 KiB) Viewed 4575 times

Сега очаквам Вашите коментари г-н Куртенков...
Как и защо съобщението е подписано от Ваше име, а партията се играе от Вашия състезател Вакрилов?

Искам публично да обясните това пред всички. Ако не сте Вие, каква отговорност ще потърсите от Вашия състезател и как той ще бъде наказан?
Вие сте на ход...
MilenPetrov
Топ
 
Posts: 123
Joined: Wed May 20, 2009 4:25 pm

Re: Екипът на Нинов точи лиги за властта! Смейте се ...

Postby atakurt on Sun Aug 12, 2012 10:52 pm

Г-н Петров, отново не разбирате колко много навредихте на г-н Нинов с действията си!
В момента тече предизборна кампания, в която аз съм гласоподавател, а Вие сте част от екипа на г-н Нинов.
В случая аз не съм публична личност, докато Вие сте такава!
Аз задавам въпросите, а не Вие.
Иначе, когато оторизиран орган ми зададе нужните въпроси, то ще им отговоря по нужния начин.

В края на краищата, аз съм журналист, и то - официален член на Международния съюз на журналистите.
Работата ми е да задавам въпроси, а Вие ме нападате за това, че задавам въпроси.
Погрешна стратегия сте избрали - досега няма в човешката история нито един демократично избран президент на каквато и да е било институция, ако е нападал журналисти.

Впрочем, продължавайте, дерзайте! Доста материали понатрупах покрай Вас за вестника :) :) :)
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Екипът на Нинов точи лиги за властта! Смейте се ...

Postby MilenPetrov on Sun Aug 12, 2012 11:07 pm

В момента тече предизборна кампания, в която аз съм гласоподавател, а Вие сте част от екипа на г-н Нинов.

Тотална клевета, многократно заявих че аз не участвам и няма да участвам под каквато и да е форма в което и да е управление. Можеш ли да четеш? Просто се опитвам да отговоря на глупостите които пишеш и да те приземя.
В случая аз не съм публична личност, докато Вие сте такава!

Напротив, ти си председател на клуб, който е член на федерацията, а аз не съм никой. Просто съм член на някой си клуб (нямам право и на глас, клуба не ме е издигнал за кандидат в ръководен орган) и изказвам собствено мнение без да ангажирам клуба си с моето лично мнение. Освен това аз не смятам че като собственик и управител на успяваща eCommerce фирма съм публична личност.
Аз задавам въпросите, а не Вие.

Кой сте Вие в този форум - един обикновен потребител. Ако търсите интриги в този форум и сте журналист на жълта медия - това говори много лошо за Вас. Интернет форумите не са място за намиране на журналистически материал, но явно сте още прекалено млад в маркетинга и журналистиката. Не се учудвам че има толкова много жълти издания базирани на някакви форуми дето някой написал нещо.

Не търсете интригите по някакви форуми, а търсете истината. Искрено съжалявам, че точно твоя клуб издигна кандидатурата на Петьо. Нищо против него, но много против хората около него, включително и тези които в момента го подкрепяте.
Това е мое лично мнение и не ангажирам никой с него.
MilenPetrov
Топ
 
Posts: 123
Joined: Wed May 20, 2009 4:25 pm

Re: Екипът на Нинов точи лиги за властта! Смейте се ...

Postby MilenPetrov on Sun Aug 12, 2012 11:19 pm

И все пак... Искам шахматната общественост да получи официален отговор тук във форума по отношение на изпратените съобщения и как бихте коментирали показания от мен screenshot???
Вие сте журналист, а аз съм съдия и обикновен състезател. Аз Ви задавам въпрос като FIDE IA (което м/у другото се признава и в ICCF). Така че очаквам адекватен публичен отговор.
MilenPetrov
Топ
 
Posts: 123
Joined: Wed May 20, 2009 4:25 pm

Re: Екипът на Нинов точи лиги за властта! Смейте се ...

Postby atakurt on Sun Aug 12, 2012 11:29 pm

Ееееее, като се докопаш до кокала, тогава ще нареждаш и ще командваш. Сега се бориш за кокала!
И дано да не те огрее, защото тежко и горко на шахматистите!
Затова и си губя сега времето - за да видят всички какво ги очаква, ако екипът на Нинов се докопа до властта!
------------------------
Аз съм редови гласоподавател, а ти си участник от екипа на Нинов!
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Екипът на Нинов точи лиги за властта! Смейте се ...

Postby MilenPetrov on Sun Aug 12, 2012 11:35 pm

Ееееее, като се докопаш до кокала, тогава ще нареждаш и ще командваш. Сега се бориш за кокала!
И дано да не те огрее, защото тежко и горко на шахматистите!
Затова и си губя сега времето - за да видят всички какво ги очаква, ако екипът на Нинов се докопа до властта!

Благодаря, нямам желание и възможност :D Не желая да се ангажирам с отговорности в настоящия момент. Успех на двамаат кандидати нека по-добрия победи
MilenPetrov
Топ
 
Posts: 123
Joined: Wed May 20, 2009 4:25 pm


Return to Кореспондентен шах

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests