Грубата дебелашка лъжа на Златин Стоянов

Форум на Българските кореспондентни шахматисти

Moderator: Petyo Marinov

by Advertising on Tue Sep 04, 2012 2:59 pm

Advertising
 

Грубата дебелашка лъжа на Златин Стоянов

Postby atakurt on Tue Sep 04, 2012 2:59 pm

Отговорникът на БФКШ за турнирите, дясната ръка на Президента на БФКШ г-н Петьо Маринов, пише тук:

Zlatin wrote:Пак ти обяснявам:
http://corrchessbg.com/Novini/struktura/
и затова използвах закъснялото включване на Владимир, вече в качеството си на обикновен кор. играч, а не на отговорник за този турнир.


Но, след справка с ръководителите на сървъра на БФКШ, получих следната информация по имейл:

"След разговор с отговорника на турнира, г-н Златин Стоянов, установихме, че е необходимо стартът да се отложи с един ден.
Вместо на 01.09.2012, турнирът ще започне на 02.09.2012.
Причината за забавянето е добаване на нови играчи и съответно ново определяне на играещите с бели фигури.
След последните промени, окончателният стартов списък за ДИП блиц е: ... "

И този лъжец (защото от изнесените факти категорично се доказва грубата дебелашка лъжа на Златин Стоянов) ще управлява българския кореспондентен шах, като отговорник на международните турнири!
Явно нищо не се е променило - лъжците и мошениците ще си продължат да си лъжат и управляват в своя изгода!

Ех, че сочна статия ще избарам на тази тема във вестника!!! Финансовият ни министър доста ще ѝ се зарадва ...
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

by Advertising on Tue Sep 04, 2012 6:19 pm

Advertising
 

Re: Грубата дебелашка лъжа на Златин Стоянов

Postby MilenPetrov on Tue Sep 04, 2012 6:19 pm

Ех, че сочна статия ще избарам на тази тема във вестника!!!

Чудя се кои са тия дето ти плащат за да пишеш само глупости по пресата. Май е време да смениш медията и се ориентираш към жълтите вестници. Там със сигурност ще бъдеш доста четен и популярен. Също като един много известен професор :D
MilenPetrov
Топ
 
Posts: 123
Joined: Wed May 20, 2009 4:25 pm

by Advertising on Tue Sep 04, 2012 6:47 pm

Advertising
 

Re: Грубата дебелашка лъжа на Златин Стоянов

Postby Zlatin on Tue Sep 04, 2012 6:47 pm

Поредното доказателство по твърденията ми.
Не виждам как Куртенков помага на кореспондентния шах в България, както всички ние го правим вече доста години.
Zlatin
Кон
 
Posts: 28
Joined: Thu Jan 07, 2010 9:29 pm

Re: Грубата дебелашка лъжа на Златин Стоянов

Postby atakurt on Wed Sep 05, 2012 11:27 am

Zlatin wrote:Не виждам как Куртенков помага на кореспондентния шах в България, както всички ние го правим вече доста години.

Аз СЪМ кореспондентния шах в България.
А т. нар. "правена от теб помощ" се вижда най-добре от цитираната в тази тема твоя лъжа с цел лично облагодетелстване чрез използване на служебното си положение в ръководството на БФКШ (а колко ли още такива неизвестни лъжи има?).
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София


Return to Кореспондентен шах

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests