Нов дизайн на сайта

Информация за предстоящи и настоящи турнири, резултати и новини, интересни факти и др.

by Advertising on Sat Jul 19, 2008 2:25 am

Advertising
 

Нов дизайн на сайта

Postby Kalin on Sat Jul 19, 2008 2:25 am

Сайтът на Българската федерация по кореспондентен шахмат има нов дизайн, който лично на мен много ми харесва :) Какво ще кажете вие?
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

by Advertising on Sat Jul 19, 2008 7:09 am

Advertising
 

Re: Нов дизайн на сайта

Postby Peach on Sat Jul 19, 2008 7:09 am

О, да. Така е много свежо, стилно и приятно. Браво!
Play some online chess :)
User avatar
Peach
Цар
 
Posts: 495
Joined: Thu Jul 03, 2008 7:04 pm
Location: web

by Advertising on Wed Mar 04, 2009 8:12 pm

Advertising
 

Re: Нов дизайн на сайта

Postby chessman on Wed Mar 04, 2009 8:12 pm

Супер!!! :)
Само сицилианска защита !!!
chessman
Дама
 
Posts: 247
Joined: Mon Mar 10, 2008 7:35 pm

Re: Нов дизайн на сайта

Postby Kalin on Wed Mar 04, 2009 9:34 pm

Слушай какво, стига си спамил форума с постове по една дума, че ще те банна... имаш предупреждение, усещай се малко!
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

Re: Нов дизайн на сайта

Postby a_monov on Fri Mar 06, 2009 12:29 am

На мен ми хареса :D
Имам много "за", но имам и препоръки.
Започвам със това, което ме "грабна".
1. Добър избор на цвят. Не е задължително да ти е любим, важното е че не "натоварва" зрението (нещо подобно е и изскването на ХЕИ за компютърни зали).
2. Дизайн - добре подбран и даващ най-важното - бързо ориентиране по страниците.
3. Бързина. Без излишно претрупване и изискване за сваляне на "нам какво си" при преглеждане на определени обекти. Работи добре и със "по-вехтички" компютри.
4. Добър подход от гледна точка на резолюция. Сега съм на 1600х1050, но се "пробвах" и на най-използваната към момента - 1024х768. Резултатът е еднакъв, добра четимост и най-важното, не е нужно хоризонтално "скролиране" (адски досажда).
Още много "за", но да не досадя.
Сега и малко препоръки.
Мое мнение - неподходящ цвят (бял) на заглавният надпис. Съвсем се губи на фона на страницата.
Второ мое мнение - не открих "календар" или "турнири" или нещо подобно. Може и да е там, но при положение, че при бърз преглед не ги открих , означава че добре са се "скрили" :D. Знам, знам, резултати от турнирите има на сайта на ICCF, но мисля че и на "нашта", българска страница трябва да бъдат отразени.
Има, още нещо :oops:
"Заврънкулките" са "свежи", но ако кажа че абсолютно същия мотив има инкрустиран по руските .... ловни пушки, няма да повярвате ;) Не съм "мръднал", знам че няма откъде да го знаете, но лично на мен са ми ..... малко "нежни" :D
Това е. По шестобалната .... 5,25+. За желанието с което е правен - 7.
П.П Много ме обърка картинката на форума (някъде съм я виждал :D ), но после видях къде препраща. Май имаме опит за "форумополист" :D. Шегувам се.
User avatar
a_monov
Офицер
 
Posts: 85
Joined: Sun Jun 08, 2008 8:22 pm

Re: Нов дизайн на сайта

Postby Kalin on Fri Mar 06, 2009 12:42 am

Ами за един ден работа това е положението, логото ще се стесни и смени, просто нямам дизайнер подръка...

Иначе Българска шахматна мрежа разширява своите владения ;)
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG


Return to Новини и турнири

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest