Дали да не регистрирам майка ми в ДИП за ветерани?

Чакаме вашите идеи и въпроси

Да регистрирам ли майка ми в ДИП за ветерани?

1. Супер, имаш право! Разкажи им играта на мафиотите - с техните камъни по техните глави!
4
100%
2. Недей, защото БФКШ ще накажат Кремена Маринова и Симеон Винчев за мошеничество.
0
No votes
 
Total votes : 4

by Advertising on Mon Feb 20, 2012 3:15 pm

Advertising
 

Дали да не регистрирам майка ми в ДИП за ветерани?

Postby atakurt on Mon Feb 20, 2012 3:15 pm

Бездействието на БФКШ по повдигнатите от мен проблеми и явният отговор, който ще получа: "Ами нищо не можеш да докажеш!" ме подтикват към идеята да регистрирам майка ми в предстоящото ДИП за ветерани по кореспондентен шах. Какво ви е мнението, колеги?
Лично аз смятам, че така ще докажа абсурдността на тезата на БФКШ за ненаказуемост на мошениците в шаха или, иначе казано:
СЛЕД КАТО БФКШ РАЗРЕШАВА ТОВА НА ДРУГИТЕ, ЗАЩО ДА НЕ ГО РАЗРЕШИ И НА ШАХКЛУБ "СПАРТАК"?
Ама няма да играя аз, да не си помислите нещо! Майка ми ще играе, а аз само ще ѝ помагам понякога със съвети - та нали така играе г-жа Кремена Маринова!
------------------------
Сега, като наточих едно тънко винце от по-голямото буре в мазето и си направих стандартните две безмесни и една месна салатки, след този хубав свински бут, който се топи в междузъбието ми, се сетих и за още една идея, а именно: после ще направя отбор от леля ми, шуренайката на балдъзката, прабабата на чичо ми и една комшийка, която не я познавам.
А после ще им помагам понякога със съвети. Само "понякога" и само "със съвети", особено - на комшийката. Готино, нали, БФКШ?
... ама аз съм сериозен и сериозно питам всички тук дали да стане шоуто ...
Ха, наздраве!
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

by Advertising on Thu Jun 07, 2012 2:18 pm

Advertising
 

Re: Дали да не регистрирам майка ми в ДИП за ветерани?

Postby atakurt on Thu Jun 07, 2012 2:18 pm

Историческото решение на УС на БФКШ от 14. май гласи:
"УС оставя без разглеждане жалбата на Ат.Куртенков относно играта на Симеон Винчев под името на Кремена Маринова поради недоказуемост".

Така пътят на майка ми към шампионската титла за мъже на Република България (което ще ми донесе и доста парички от държавата като финансова субсидия за титлата, ОХ, БАБАЧКООО!!) вече е открит. Вчера тя официално бе допусната до участие в ДИП за ветерани.
Извинявайки се на всички ветерани, че ще ѝ позволя да вземе участие, искрено се надявам, че така най-после всички ще видят абсурдността на безкрайно архаичната система на държавни първенства на БФКШ.
Ако и сега останат слепи, то следващият ми ход ще е още по-драстичен, като блокирам достъпа до финала за мъже.
За справка - прави се много лесно, като се регистрират няколко ника в полуфиналите. Тези никове взаимно си "помагат" (което пак е разрешено от безкрайно архаичната система на БФКШ) и така от всеки полуфинал за финала ще се класират едни и същи никове (БФКШ позволява да загубиш срещу когото си искаш и както си искаш). Тези класирали се никове ще си запазват правото на участие за тези финали, за които си поискат (което отново е позволено от безумно архаичната система на БФКШ).
Единственият проблем за майка ми ще възникне, ако бабата на Кремена Маринова се запише за държавното първенство, но в такъв случай прадядото на комшийката е включен в резервната листа (а той явно ще загуби от майка ми и така тя ще започне с точка аванс пред конкуренцията от бабички-шахматистки) ...
Въпроси?
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

by Advertising on Mon Jun 18, 2012 11:58 am

Advertising
 

Re: Дали да не регистрирам майка ми в ДИП за ветерани?

Postby MilenPetrov on Mon Jun 18, 2012 11:58 am

Четейки тези писания, все повече се убеждавам че съм взел най-правилното решение - да се откажа тотално да се занимавам с БГ шах - практически и кореспондентен.
Но те по никакъв начин не помагат и по-скоро биха довели до отказ на доста от малкото останали активни кореспондентни състезатели у нас.
А тогава да видим за кво финансиране и за каква федерация си говорим когато в нея има 10-15 състезателя.
Желая Ви успехи, аз вече приключих и не смятам повече да вземам отношение по въпроси свързани с някоя от шахматните ни федерации, както и да участвам в турнири (като съдия или състезател), организирани от тях.
MilenPetrov
Топ
 
Posts: 123
Joined: Wed May 20, 2009 4:25 pm


Return to Предложения

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest