ШК "СПАРТАК" (ПЛОВДИВ) търси 20 шахматни треньора!

Всичко шахматно, на което не знаете мястото

by Advertising on Tue Sep 14, 2010 10:10 pm

Advertising
 

ШК "СПАРТАК" (ПЛОВДИВ) търси 20 шахматни треньора!

Postby atakurt on Tue Sep 14, 2010 10:10 pm

Шахматен клуб "Спартак" (Пловдив) търси двадесет шахматни треньора!
Условията, които предлагаме ЗАСЕГА, са:
1. Безплатно ползване на всички бази на Клуба (в момента имаме две бази в центъра на Пловдив със сключени договори и водим преговори за още четиридесет и три !!! );
2. Безплатен достъп до логистична подкрепа на всички възможни нива и материално оборудване - с дълготрайни материални активи и с консумативи;
3. Получаване на СТО ПРОЦЕНТА от придобитите парични суми, като освен това паричните суми СА ОСВОБОДЕНИ от данъци, такси и каквито и да е било вноски;
4. Не изискваме членство в Клуба! При желание на треньора даваме възможност да се състезава от името на Клуба, като за това получава съответни помощи и преференции;
5. Достъп до редица нешахматни организации с голямо обществено значение и използване на символите и името им, като например, "МЕНСА" (България), на която съм председател.
Условията подлежат на непрекъснато подобряване с всеки изминал ден!
------------------------
Условията подлежат на обсъждане, АКО треньорът не е удовлетворен от тях.
В момента разполагаме с екип от пет треньора, но се нуждаем от още поне двадесет.
-----------------------
И най-важното: всичко това не е майтап, а е сериозна оферта.
Моля да не отговаряте тук, а на имейл atakurt@abv.bg (за предпочитане) или на телефон 0899-203468 (ама рядко го вдигам, че вече одъртях).
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Return to Всичко за шаха

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests