Писна ми. Дайте ми Auto Chess.

Fritz бие Крамник, с вие го мачкате у вас с помощта на Рибката? Елате да споделите как :)

by Advertising on Thu Dec 24, 2009 9:21 pm

Advertising
 

Re: Писна ми. Дайте ми Auto Chess.

Postby SofiaBulgaria on Thu Dec 24, 2009 9:21 pm

Цялата инфоpмация за Auto Chess : http://www.autochess.org/ Там има много видеоклипове! Само с моята шах-пpогpама Fritz 12 (направил съм специални настройки) съм побеждавал абсолютно всичките инсталирани шах-програми в Auto Chess! От 1 минута до мак. минутни игри! Невероятно, но факт! :o Ако не е излязала още Rubka 4 (или някоя друга по-мощна шах-програма) до март 2010 година, Fritz 12 ще е новият световен шампион по компютърен шах през 2010 година!
Свалете безплатно Fritz 12 от руски торент http://torrents.ru/forum/index.php, ако там все още има сийдъри! ;)
Пpовеpете, дpаги пpиятели, няма да съжалявате! ;)
SofiaBulgaria
Пешка
 
Posts: 12
Joined: Thu Jun 11, 2009 10:17 pm

by Advertising on Fri Dec 25, 2009 11:42 pm

Advertising
 

Re: Писна ми. Дайте ми Auto Chess.

Postby Kalin on Fri Dec 25, 2009 11:42 pm

Нещо ще споделиш ли за специалните настройки? Аз не се занимавам с компютърен шах, но ми е любопитно :)
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

by Advertising on Sat Jan 16, 2010 10:35 pm

Advertising
 

Re: Писна ми. Дайте ми Auto Chess.

Postby stranieroest on Sat Jan 16, 2010 10:35 pm

ima mnogo auto programi.Ako igrae6 v yahoo. moje6 da polzva6 yay ili yay + fritz.Ima i takava programa izmislena ot rusnacite internet chesskiller(izpolzva se kato anti enjine vav playchesscom ili dr enjine rooms)
stranieroest
Пешка
 
Posts: 2
Joined: Sat Jan 16, 2010 10:32 pm

Re: Писна ми. Дайте ми Auto Chess.

Postby Kalin on Sun Jan 17, 2010 12:46 am

Добре дошъл във форума, но пиши на кирилица :)
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

Re: Писна ми. Дайте ми Auto Chess.

Postby Nqkoi on Wed Feb 03, 2010 3:15 am

Здравейте отново.
Започнах да се занимавам с VB.NET и вече имам някакви познания.
Малки, но все пак някакви. Научих как да глася програмата да мърда мишката и сама да мести фигурите.
Научих и как да сканира игралното поле за да разбира дали дадена фигура е преместена.

Преди няколко дена(седмица, две) направих един такъв AutoChess, който обаче бъгва и сега мисля да правя нов, тъй като онзи не беше много добър.
Имам в предвид онзи беше на следния принцип. Отварям Fritz-а, отварям и сайта в който ще го пускам.
Пускам AutoChess-а, който написах и той сам почва да мести от Fritz в сайта и обратното.


Сега се целя по високо. Решил съм този АутоЧесс, който смятам да правя да има вграден читец за Engine-и. Какво имам в предвид. Вместо да гледа примерно от Фритз, ще си зареждам дадения Engine директно в него.

Така за какво ви го казвам това и с какво се надявам да ми помогнете.
Интересува ме по какъв начин става връзката примерно между Fritz и даден Engine (примерно Rybka)?
Как Фритз-а изпраща ходове до нея и тя обратно до него.


Ако успея това да разбера ще съм една крачка към щастието и неразрушаемата ми сила в сайта, тъй като ще играя само на 1 мин, даже ако може и по-малко :D
И ще натрия носовете на скапаните чийтъри :P

П.С: Разбира се ако не желаете да кажете има и други места, на които мога да попитам.
Просто реших да е първо тук защото се занимавате с шах, разбирате и от шахматни програми(Enginе) и за това предположих, че това ще ви е ясно.


Благодаря за това, че ме изслушахте и ще съм още по-благодарен ако ми и помогнете.
Успех в игрите!

Поздрави, Nqkoi.
Nqkoi
Кон
 
Posts: 42
Joined: Fri Dec 11, 2009 9:10 pm

Re: Писна ми. Дайте ми Auto Chess.

Postby chessman on Wed Feb 03, 2010 5:27 pm

Някой ако си мислиш, че това ще ти е от полза грешиш! Ако смяташ, че онези мамят спри да играеш!Заслужават да бъдат баннати! Но ти препоръчвам вместо да се занимаваш с чийтване да научиш някой тактически похвати! 8-)
Само сицилианска защита !!!
chessman
Дама
 
Posts: 247
Joined: Mon Mar 10, 2008 7:35 pm

Re: Писна ми. Дайте ми Auto Chess.

Postby Nqkoi on Wed Feb 03, 2010 7:14 pm

chessman wrote:Някой ако си мислиш, че това ще ти е от полза грешиш! Ако смяташ, че онези мамят спри да играеш!Заслужават да бъдат баннати! Но ти препоръчвам вместо да се занимаваш с чийтване да научиш някой тактически похвати! 8-)

Мога ли да те попитам защо ми спамиш темата?

Хубаво прочети въпроса ми и виж дали някъде съм питал примерно "хора какво да правя след като мамят?".
Не ти искам съветите, решил съм че ще им го върна по техния начин.

За това те моля, ако нямаш мнение по въпроса ми, моля въздържай се от коментари.
Nqkoi
Кон
 
Posts: 42
Joined: Fri Dec 11, 2009 9:10 pm

Re: Писна ми. Дайте ми Auto Chess.

Postby chessman on Fri Feb 05, 2010 12:21 am

Добре! ;) Силен шахматист ли си? :)
Само сицилианска защита !!!
chessman
Дама
 
Posts: 247
Joined: Mon Mar 10, 2008 7:35 pm

Re: Писна ми. Дайте ми Auto Chess.

Postby DpakoH on Fri Mar 05, 2010 2:48 pm

малко късно по темата, но този сървър пуснат ли е, калине? дайте да го видя :) по другия въпрос за anti-cheat система, ако е уеб базирана играта няма как да стане, ако се инсталира като софтуер има начин.
User avatar
DpakoH
Кон
 
Posts: 26
Joined: Fri Apr 24, 2009 3:12 pm

Previous

Return to Engines - сравнения, мачове и турнири с компютри

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests