Покана към всички клубове в БГ

by Advertising on Wed Mar 02, 2011 12:56 pm

Advertising
 

Покана към всички клубове в БГ

Postby atakurt on Wed Mar 02, 2011 12:56 pm

ДО ВСИЧКИ ШАХМААТНИ КЛУБОВЕ В БЪЛГАРИЯ

ПОКАНА ЗА ШАХМАТЕН ДВУБОЙ

УВАЖАЕМИ КОЛЕГИ ОТ ШАХМАТНИТЕ КЛУБОВЕ,
СЧИТАМЕ, ЧЕ КОМПЛЕКСНО НАШИЯТ ШАХМАТЕН КЛУБ „СПАРТАК” (ПЛОВДИВ) Е НАЙ-СИЛНИЯТ В БЪЛГАРИЯ.
ЕТО ЗАЩО, КАНИМ ВСЕКИ ЖЕЛАЕЩ ШАХМАТЕН КЛУБ НА ШАХМАТЕН ДВУБОЙ ВЪВ ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ ГРУПИ – ДЕЦА, ВЪЗРАСТНИ, ВЕТЕРАНИ И ОСТАНАЛИТЕ НЕУПОМЕНАТИ НА НЕОГРАНИЧЕН БРОЙ ДЪСКИ!
И НЕКА ДА ПОБЕДЯТ ПО-ДОБРЕ ПОДГОТВЕНИТЕ!

ОТ ШАХМАТЕН КЛУБ „СПАРТАК” (ПЛОВДИВ)

Забележчица: На тези, които се смятат за по-силни от нас и погледнат присмехулно на настоящата покана, предлагаме стабилно басче по хиляда лева, че ще ги бием комплексно! Пък после нека си се смеят, като си тръгнем с едно шишане! :)
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

by Advertising on Wed Mar 02, 2011 1:24 pm

Advertising
 

Re: Покана към всички клубове в БГ

Postby S0uL_K33p3R on Wed Mar 02, 2011 1:24 pm

Доста силно изказване... Нали знаеш че в момента, най-силните деца са в Локо СФ ? (става въпрос за Бербатов, Монев,Велизар Софранов, Явор Тодоров, и Деница Драгиева.
S0uL_K33p3R
 

by Advertising on Wed Mar 02, 2011 1:39 pm

Advertising
 

Re: Покана към всички клубове в БГ

Postby atakurt on Wed Mar 02, 2011 1:39 pm

Знам много неща.
Изказването не е хич силно, а е реалност.
Всички клубове у нас са се специализирали в някоя тясна област - ИЛИ деца, ИЛИ мъже, ИЛИ хора с увреждания, ИЛИ нещо си друго.
Затова в нито една възрастова група не можем да претендираме, че сме най-силните.
Но КОМПЛЕКСНО сме най-силните. Затова и поканата ни е отправена КОМПЛЕКСНО. А и е подкрепена с финансова гаранция! Това говори достатъчно красноречиво. Който си мисли, че е по-силен, да дойде и да вземе хиляда лева за един ден :)
Другото си е само бля-бля и чесане на езици по форумите.
Досега не е имало в българската история подобно предизвикателство, каквото отправяме. Отговорът е простичък - ИЛИ приемаш (и може да спечелиш един бон, но по-вероятно е да го загубиш!), ИЛИ отказваш (но във втория случай си признаваш, че си по-слаб).
Третият вариант - да пишеш във форума колко не сме прави, че изказването ни е било силно или неща от този сорт, си е чисто признаване, че те е шубе да приемеш поканата!!!
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Покана към всички клубове в БГ

Postby chessamateur on Wed Mar 02, 2011 2:53 pm

И на мене ми се струва пресилено, но ръкавицата е хвърлена,стимула е сложен на масата и който смята че може да го вземе да върви и да играе.
chessamateur
Пешка
 
Posts: 16
Joined: Tue Feb 08, 2011 1:15 am

Re: Покана към всички клубове в БГ

Postby S0uL_K33p3R on Wed Mar 02, 2011 8:50 pm

Да отправи официална покана към клубовете :) Щом има пари в излишък :D :D
S0uL_K33p3R
 

Re: Покана към всички клубове в БГ

Postby atakurt on Thu Mar 10, 2011 5:54 pm

S0uL_K33p3R wrote:Да отправи официална покана към клубовете :) Щом има пари в излишък :D :D

Направих го отдавна!
С входящ номер 11 КЛ 14 от 21.01.2011 г. до Кмета на Община Пловдив и до заместник-кмета по спорта на Община Пловдив беше отправена покана за шахматен двубой от ШК "СПАРТАК" до всички пловдивски шахматни клубове.
На заседание на 21.01.2011 г. на представителите на всички пловдивски шахматни клубове отново беше отправена покана за шахматен двубой и всички клубове бяха уведомени за поканата!
Така че ръкавицата е хвърлена отдавна. Желаещи няма. Причината е само една - на 27.11.2010 г. беше проведено официално регионално първенство на регион "Централна Южна България" (признато за такова с Решение 4.4.2 от 25.11.2010 г. на УС на БФШ), макар и нямащо статут на зоново първенство.
Регионален шампион стана ШК "СПАРТАК" (Пловдив), следван от ШК "Пловдив" (Пловдив).
Така че - прекалено сме силни и всички ги е шубе да играят с нас "на вързано". Ако има желаещи към вашето село за двубой с нашия клуб по една хилка, казвайте!
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Покана към всички клубове в БГ

Postby Ninov on Thu Mar 10, 2011 7:49 pm

Боже... Колко самовлюбени, комплексирани и заблудени хора има по този свят. Нямате ли си друга работа, освен да висите по форумите? Не мисля, че водите пълноценен живот, ако по цял ден се чудите какво да напишете и с кого да се заядете! :)
Ninov
Топ
 
Posts: 119
Joined: Tue Aug 05, 2008 5:20 pm

Re: Покана към всички клубове в БГ

Postby S0uL_K33p3R on Fri Mar 11, 2011 9:24 am

Е Нинов си го каза..
S0uL_K33p3R
 

Re: Покана към всички клубове в БГ

Postby atakurt on Fri Mar 11, 2011 3:05 pm

Когато глупакът не разбира даден факт, той го оплюва; когато умният не разбира даден факт, той се опитва да го осмисли сам; когато мъдрецът не разбира даден факт, той пита "ЗАЩО?".
Ако възрастта на пишещите последните два поста не бе толкова ниска, нямаше да редя настоящите редове, но предвид младостта им, съм длъжен от педагогическа гледна точка да посоча, че всяко мое действие или бездействие се базира на хладна логика и далече пресметната цел, защото макар че сърцето ми е горещо, имам за мозък айсберг и перфектно чисти ръце.
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Покана към всички клубове в БГ

Postby chovek on Fri Mar 11, 2011 4:00 pm

atakurt wrote:Когато глупакът не разбира даден факт, той го оплюва; когато умният не разбира даден факт, той се опитва да го осмисли сам; когато мъдрецът не разбира даден факт, той пита "ЗАЩО?".
Ако възрастта на пишещите последните два поста не бе толкова ниска, нямаше да редя настоящите редове, но предвид младостта им, съм длъжен от педагогическа гледна точка да посоча, че всяко мое действие или бездействие се базира на хладна логика и далече пресметната цел, защото макар че сърцето ми е горещо, имам за мозък айсберг и перфектно чисти ръце.

А ти от кои си? Май от тия дето плюят. Като ти чета постовете, ако не се хвалиш и изхвърляш, май плюеш през останалото време.
Така като гледам на години може и да си голям, но на акъл не си го докарал за годините си още.
Много неща не са ти ясни според мен.
А и кого ли го интересува факта, че ти трябват пари, а не знаеш как да ги заработиш?
От постовете ти разбират всички , че си зависим от "огнената вода" и че страдаш от недоимък.
Няма лошо в това, стига да не го набиваш нон-стоп в голяма част от тях.
С последното искаш да покажеш, че си почитател на "товарищ Дзержински" ли?
Дано не си почитател и на методите му.
chovek
 

Re: Покана към всички клубове в БГ

Postby Иванчо on Fri Mar 11, 2011 10:08 pm

Не винете човека чак толкова ей :!: :!: :!: :!: :!: . едно че сигурно е по голям от вас и друго че в шахмата има нужда от такива хора като него , защото повярвайте ми (ходил съм на доста състезания) и виждам как изглежда гилдията отстрани....... Така че който може и иска да го обори да приеме предложението му :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: . А то не е за пренебрегване (1000лв.) макар че по последния коментар ще си помисля че някои хора вадят много повече :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . При сегашното положение в БГ е смешно да се изхвърлиш така или си в дрогата :roll: :roll: :roll: :roll:
Иванчо
Пешка
 
Posts: 9
Joined: Thu Nov 19, 2009 1:13 am

Re: Покана към всички клубове в БГ

Postby Xektor23 on Fri Mar 11, 2011 11:32 pm

Абе помислете.....кой ще тръгне просто така atakurt просто иска да провери реакцията.
Xektor23
Офицер
 
Posts: 50
Joined: Mon Feb 16, 2009 10:36 pm


Return to Български турнири

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests