Да създадем ли Нова БФШ?

Тук се пише само от сериозни хора по сериозни теми

Да създадем ли Нова Българска Федерация по Шахмат?

1. Да
5
38%
2. Не
8
61%
 
Total votes : 13

by Advertising on Tue Mar 22, 2011 9:47 pm

Advertising
 

Да създадем ли Нова БФШ?

Postby atakurt on Tue Mar 22, 2011 9:47 pm

Колеги, как мислите, дали да създадем Нова БФШ?
----------------------------
Последните събития ме накараха да проуча законовата процедура по създаването на Нова БФШ. Хич не е трудно да стане това и е въпрос на дни.
Малко по-трудно е признаването ѝ от страна на държавата, но имаме вече няколко такива случаи у нас. А и намислих брилянтен план за съответната схема.
Финансирането от страна на МФВС и без това е малко, а и вече се вижда финансовият крах на Стара БФШ след изключването ми и спечелването на съответните съдебни дела от мен.
След признаването на НБФШ от страна на МФВС е въпрос на малко време, докато придвижим документите до ФИДЕ и бъде призната и от ФИДЕ.
След това СБФШ сама ще се самозакрие, поради липса на чучури, от които да се цоца!
----------------------------
Мислите си, че е фантазия?
Нима? Колко му е ...
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

by Advertising on Tue Mar 22, 2011 11:14 pm

Advertising
 

Re: Да създадем ли Нова БФШ?

Postby cornel_stick on Tue Mar 22, 2011 11:14 pm

Да!
cornel_stick
Пешка
 
Posts: 8
Joined: Mon Jan 10, 2011 10:08 am

by Advertising on Wed Mar 23, 2011 11:07 am

Advertising
 

Re: Да създадем ли Нова БФШ?

Postby HeavyMetal on Wed Mar 23, 2011 11:07 am

По принцип това, което си описал, е напълно възможно, но не мисля, че е в полза на шахматистите да имаме 2 федерации. Затова съм против подобни идеи.
HeavyMetal
Топ
 
Posts: 128
Joined: Sun May 16, 2010 7:13 pm

Re: Да създадем ли Нова БФШ?

Postby atakurt on Wed Mar 23, 2011 4:16 pm

И аз мисля, че В МОМЕНТА не в полза на шахматистите да има две федерации, но МОМЕНТЪТ усилено наедрява и СЛЕД МОМЕНТА не се знае вече няма ли да ни е в полза.
Затова задавам въпроса си с оглед на ситуацията в бъдещия край на МОМЕНТА (а МОМЕНТЪТ е достатъчно добре описан в първия ми пост по тази тема)!
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Да създадем ли Нова БФШ?

Postby cornel_stick on Thu Mar 24, 2011 10:40 pm

Драги приятели, влошеното здраве и възрастта ми попречиха да общувам с Вас, за което съжалявам. Преди всичко-честито Ви ново ръководство на БФШ! Резултата, с който избрахте новите стари шефове на федерацията е впечатляващ. Вие, с монолитността си ударихте в земята всички диктатори на земята.Подготвени са документите за регистрация в книгата на рекордите на "Гинес", но не се знае кой трябва да вземе 10-те хиляди долара награда. Искам да споделя с вас, че приятелите ми ме наричат българския Нострадамус - затова, ще споделя с Вас моите виждания за 8г.напред,т.е.- два мандата.
1.Абсолютна аксиома е, че Ръководството ще става все по-богато, а клубовете все по-бедни.[В момента по радиото звучи песента "Ще се видим след 10 години".}
2.Съдиите с международни звания в България ще бъдат 10 пъти повече от шахматистите. Винаги организатора на турнира ще посочва Главния съдия, а той съпругата си за зам. Главен съдия. Децата им ще бъдат оперативни съдии и така ще се постигне абсолютна семейна хармония! В резултат на мъдрата политика от последния семинар за ФИДЕ-арбитри в Пловдив, ще имаме толкова съдии, че всички състезания в света ще бъдат ръководени от български съдии.
3.Заседанията на Съдииската комисия ще завършват не с караници и скандали както сега, а с убийството на половината от участниците! Никой няма да иска да бъде председател на съдийската комисия, освен осъдените на смърт, на които е обещано помилване!
4.Георги Живков, Ружка Генова и Димитър Илчев ще влезнат в историята като най-много съдийствали в света и ще получат приза на "Гинес"
5.Председател на съдийската комисия на Фиде ще бъде не владеещият нито един език-Д. Илчев-затова ще се наложи симултанен превод от глухонеми!
6.Протоколите на Съдийската комисия ще излизат не с 40 дни закъснение както сега, а с 40 години-когато и последния жив член ще е мъртъв!
7.Изостреното съперничеството между двете най-мощни дружества в България, а именно-школата на Велчеви и Спартак Пловдив ще доведе до появата на въоръжени патрули на "Траянови врата" и отново разделяне на Княжество България и Източна Румелия! Тогава БФШ ще ръководи шахмата в Княжеството, а Източната БФШ ще стига до Дарданелите и топлите морета. Така благодарение на шахмата ще се изпълни нашия национален идеал за България на три морета!
8.А аз-Българският Нострадамус-отдавна няма да съм между живите.
cornel_stick
Пешка
 
Posts: 8
Joined: Mon Jan 10, 2011 10:08 am

Re: Да създадем ли Нова БФШ?

Postby S0uL_K33p3R on Fri Mar 25, 2011 2:15 am

Cornel_Stick представете се...
S0uL_K33p3R
 

Re: Да създадем ли Нова БФШ?

Postby JORO555 on Thu Mar 31, 2011 12:52 pm

S0uL_K33p3R wrote:Cornel_Stick представете се...

Хаха-човекът се е представил вече-това е Българският Нострадамус ;) ;)
††Con Nosotros Quien Quiera, Contra Nosotros Quien Pueda.††/With us if you're willing; against us if you dare/
JORO555
Таралеж
 
Posts: 54
Joined: Sun Oct 26, 2008 1:43 pm
Location: Между България и САЩ

Re: Да създадем ли Нова БФШ?

Postby S0uL_K33p3R on Thu Mar 31, 2011 7:47 pm

Според теб, това истинското му име ли е? Хайде малко по-сериозно....
S0uL_K33p3R
 

Re: Да създадем ли Нова БФШ?

Postby atakurt on Thu Mar 31, 2011 8:17 pm

S0uL_K33p3R wrote:Според теб, това истинското му име ли е?

Да! Хубаво предсказва. И логично ... :)
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Да създадем ли Нова БФШ?

Postby bob on Wed Apr 27, 2011 11:20 pm

A ве,Корнел стик със Корнел стика ти нема ли да кажиш кой си?
bob
Кон
 
Posts: 49
Joined: Sat Mar 08, 2008 8:54 pm
Location: Централен софийски затвор


Return to Официални дискусии за Българския шах

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests