Първото закононарушение на новия екип на БФКШ

Форум на Българските кореспондентни шахматисти

Moderator: Petyo Marinov

by Advertising on Wed Sep 12, 2012 4:04 pm

Advertising
 

Re: Първото закононарушение на новия екип на БФКШ

Postby MilenPetrov on Wed Sep 12, 2012 4:04 pm

atakurt wrote:Ако искаш, то си отвори своя тема с такова заглавие. А иначе тук дискутираме съвсем други неща.
Защото ми напомняш екс-тъщата ми, която вечно все търсеше кога ще кихна, за да ме захапе защо кихам. Така и ти - бродираш по форума и се впиваш към всяко мое кихане, без да казваш нищо съществено.
Ако продължаваш така, то ще те назнача за завеждащ екипа от мои биографи! Предлагам ти хонорар от триста лева на месец за това. Вървиш ли?

Не вървиш. Минималната месечна заплата, на която бих се навил да работя за някой е 3'000.00 лева нетно след пълни осигуровки и данъци. А иначе минималната ми тарифа на час е 40 USD. Знанията и уменията ми си имат цена и отдавна отмина времето когато се продавах на безценица. Така че тия 300 лева дето ги предлагаш няма да ти стигнат даже за 1 ден от моето време.
MilenPetrov
Топ
 
Posts: 123
Joined: Wed May 20, 2009 4:25 pm

by Advertising on Fri Sep 14, 2012 10:43 pm

Advertising
 

Re: Първото закононарушение на новия екип на БФКШ

Postby MilenPetrov on Fri Sep 14, 2012 10:43 pm

Предстоящо заседание на УС на БФКШ
септември 7th, 2012
Уважаеми кореспондентни шахматисти , с оглед максимална прозрачност на решенията на УС ,както и с приобщаване на членове на ШК членуващи в БФКШ към нашата дейност , ръководството на БФКШ изпълнява своят поет ангажимент към делегатите на ОС, за предварително оповестяване на ДНЕВНИЯТ РЕД за всяко заседание на УС. Имайте в предвид ,че това е все още ПРОЕКТ на ДНЕВЕН РЕД , тоест могат да се включват допълнително точки към него.

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО КОРЕСПОНДЕНТЕН ШАХ

П Р О Т О К О Л № 23

Днес, 13 септември 2012 ч. от 20.00 ч. се проведе заседание на Управителния съвет на БФКШ .

Присъстваха Петьо Маринов, Георги Сапунджиев, Тошко Кирков, Александър Парушев, Николай Йорданов ,Евтим Стефанов, Васил Илиев, Красимир Бочев ,Ваньо Стойнов и Златин Стоянов.


Събранието протече при следният ДНЕВЕН РЕД :


Нещо ми е супер странно... на 7.9 обявяваме заседание на УС, за който протокола вече май е написан, че даже и присъстващите са наредени.

За справка: http://corrchessbg.com/Novini/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%8F%D1%89%D0%BE-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%83%D1%81-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%84%D0%BA%D1%88/
MilenPetrov
Топ
 
Posts: 123
Joined: Wed May 20, 2009 4:25 pm

Previous

Return to Кореспондентен шах

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests