СПАРТАК и Куртенкови пак са шампиони по шах на Пловдив!

by Advertising on Mon Dec 10, 2012 5:52 pm

Advertising
 

СПАРТАК и Куртенкови пак са шампиони по шах на Пловдив!

Postby atakurt on Mon Dec 10, 2012 5:52 pm

За втора поредна година Шахматен клуб "СПАРТАК" е отборен шампион за мъже по класически шахмат на шахматната столица на България и на Централна Южна България!
За втора поредна година Атанас Куртенков е индивидуален шампион за мъже по класически шахмат на шахматната столица на България и на Централна Южна България!
За втора поредна година Александър Куртенков е индивидуален шампион за мъже по ускорен шахмат на шахматната столица на България и на Централна Южна България!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
На проведените вчера и днес в зала "Париж" на Новотел "Пловдив" официални зонални първенства на Пловдив и на Централна Южна България шампионите за 2011-а година дублираха успеха си и за 2012-а година, с което доказаха, че вече са част от елита на България!
Единствения пробив осъществи великият Любомир Попов, успял да стане шампион по блиц с вицешампион Александър Куртенков.
А ние сега си пием винцето и заслужено очакваме края на света.
Наздраве!
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

by Advertising on Mon Dec 10, 2012 6:52 pm

Advertising
 

Re: СПАРТАК и Куртенкови пак са шампиони по шах на Пловдив!

Postby argentique on Mon Dec 10, 2012 6:52 pm

"Съдете за Вашия успех по това, от което трябва да се откажете при постигането му."
Далай Лама
User avatar
argentique
Пешка
 
Posts: 6
Joined: Fri Dec 17, 2010 11:57 am

by Advertising on Thu Dec 13, 2012 1:00 am

Advertising
 

Re: СПАРТАК и Куртенкови пак са шампиони по шах на Пловдив!

Postby pdi on Thu Dec 13, 2012 1:00 am

atakurt wrote:на шахматната столица на България


http://chess-db.com/public/research/best_chess_cities.html

:)
pdi
Офицер
 
Posts: 58
Joined: Sun Jan 09, 2011 5:54 pm

Re: СПАРТАК и Куртенкови пак са шампиони по шах на Пловдив!

Postby Tiesto on Thu Dec 13, 2012 1:22 am

Ами честито! Само че ми е малко странно като гледам таблиците и ви чета хвалбите - по 4-5 участника във всеки един от турнирите и доста служебни резултати :D
User avatar
Tiesto
Топ
 
Posts: 132
Joined: Thu Mar 13, 2008 4:25 pm

Re: СПАРТАК и Куртенкови пак са шампиони по шах на Пловдив!

Postby atakurt on Thu Dec 13, 2012 8:53 am

Tiesto wrote:Ами честито! Само че ми е малко странно като гледам таблиците и ви чета хвалбите - по 4-5 участника във всеки един от турнирите и доста служебни резултати :D

Ами да са играли повече! Къде е вината ми за това, че съм станал първи?
А думите ти са стандартни за злобата, изпълнила душата ти!
Шампион съм на Пловдив! Двукратен! На 50 години!!! На седмия шахград в света (видно от горната класация)! И заслужено се кефя на това!
АЗ МОГА! И ГО ПРАВЯ!
В същото време един типичен за нивото на деградиралия ни народ шахолигофрен стои отстрани и ме плюе.
Но ... Нека! Кучето си лае, керванът на шампионите си върви!
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: СПАРТАК и Куртенкови пак са шампиони по шах на Пловдив!

Postby Tiesto on Thu Dec 13, 2012 12:21 pm

Не, по-скоро твоите думи са типични за простотията на нашия народ, чийто характерен представител си ти :lol:
Нито съм те нападал или обиждал, просто констатирах факта без каквато и да е злоба и те поздравих дори. А ти ми реагираш първосигнално и почваш с обидите - типичен Бай Ганьо.
И още нещо - сега можеш да го тълкуваш като нападка - този форум беше много интересен, с доста участници и дискусии. С малоумните си и агресивни постове ти успя да отвратиш всички, не се ли усещаш? :x
User avatar
Tiesto
Топ
 
Posts: 132
Joined: Thu Mar 13, 2008 4:25 pm

Re: СПАРТАК и Куртенкови пак са шампиони по шах на Пловдив!

Postby atakurt on Thu Dec 13, 2012 2:17 pm

Хахахаххаа!!
Мачкам ви всичките както си искам и това те ядосва :)
Какво да правя, братле - прекалено много съм силен шахматист и не ми пука, че джуджетата ще ме атакуват.
Гъливер не го интересува мнението на плебса и мизираблите, РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
Когато някой направи за Майка България поне 1 % от това, което съм направил (не говоря даже за шаха), тогава има право да ме критикува.
Като не ти харесва, недей да ми четеш за невероятните и фантастични успехи ...
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: СПАРТАК и Куртенкови пак са шампиони по шах на Пловдив!

Postby pdi on Thu Dec 13, 2012 6:44 pm

Tiesto wrote:С малоумните си и агресивни постове ти успя да отвратиш всички, не се ли усещаш? :x


Тука не искам да се навирам между шамарите, отговарям не на поста ти по принцип, а конкретно на това цитираното. Не мисля, че който и да е конкретен юзър може изгони и отврати всички (което е факт обаче - че форума замря). Не знам какви са причините за "замирането" но предполагам е комбинация, и най-много това че хората се изнесоха в по-малки групички, във фейсбук и т.н. Което е малко жалко.

Може би било добра идея да се направи една фейсбук група "Български шахматисти" където да се пренесат дискусиите. Има много фейсбук групи в момента, но няма една като основна, която хората да посещават наред с останалите, аналогично да си постват и промотират турнирите и т.н.

Но тук пак - трябва хора с начален ентусиазъм + хора с достатъчно авторитет (модератори) за да не се превърне такава група в просто поредната.
Аз мога да се заема (с доста простата задача технически) да направя такава група, но не съм авторитет в шах средите, на който ще може да се разчита за обективна, безпристрастна, балансирана модерация -> Така че първо трябва да се намерят ентусиасти за това.
pdi
Офицер
 
Posts: 58
Joined: Sun Jan 09, 2011 5:54 pm


Return to Български турнири

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests