Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Тук се пише само от сериозни хора по сериозни теми

by Advertising on Fri Mar 29, 2013 12:05 am

Advertising
 

Re: Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Postby Simeon Vinchev on Fri Mar 29, 2013 12:05 am

Външният Петров е с една норма за международен майстор и в Шампионската лига ще покрие втора....А вътрешният ....кои ли го знае?
Simeon Vinchev
Кон
 
Posts: 25
Joined: Sun Feb 19, 2012 9:27 am

by Advertising on Fri Mar 29, 2013 12:08 am

Advertising
 

Re: Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Postby Simeon Vinchev on Fri Mar 29, 2013 12:08 am

Г-н Куртенков,

явно не разбрахте въпроса, като какъв се представяте тук?Председател на клуб или просто кибик на ракиика или биричка?
Simeon Vinchev
Кон
 
Posts: 25
Joined: Sun Feb 19, 2012 9:27 am

by Advertising on Fri Mar 29, 2013 12:09 am

Advertising
 

Re: Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Postby atakurt on Fri Mar 29, 2013 12:09 am

Simeon Vinchev wrote:Външният Петров е с една норма за международен майстор и в Шампионската лига ще покрие втора....А вътрешният ....кои ли го знае?

хахахахахаха ... международен майстор станах през 1985, когато си бил още в детската градина ... а тогава НАИСТИНА се играеше шах, не като сега ...
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Postby MilenPetrov on Fri Mar 29, 2013 12:10 am

atakurt wrote:Много просто - защото външният Петров с текущ рейтинг 2338 е голяма мамула и всеки си го блъска на шах, с други думи - удобен противник, а и лесно става за мезе.

След като пишеш такива неща, искам сега драги ми Куртенков да ми покажеш кой, как и къде ме е блъскал на шах. Дай конкретни примери.
А за мамулите - внимавай, не забравяй, че интернет е публично пространство и обидите подлежат на съдебна отговорност. Вече имаш опит, а може би и още ще ти се налага да се сблъскваш с подобни проблеми.
MilenPetrov
Топ
 
Posts: 123
Joined: Wed May 20, 2009 4:25 pm

Re: Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Postby atakurt on Fri Mar 29, 2013 12:12 am

MilenPetrov wrote:А за мамулите - внимавай, не забравяй, че интернет е публично пространство и обидите подлежат на съдебна отговорност.

Обидите - да, прав си! Ама само обидите :)
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Postby Simeon Vinchev on Fri Mar 29, 2013 12:12 am

Г-н Куртенков,

много Ви се радвам на истеричното държание.Играете прилично.Но в света на кореспондентния шах сте все още просто никой.
Last edited by Simeon Vinchev on Fri Mar 29, 2013 10:29 am, edited 1 time in total.
Simeon Vinchev
Кон
 
Posts: 25
Joined: Sun Feb 19, 2012 9:27 am

Re: Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Postby atakurt on Fri Mar 29, 2013 12:17 am

Simeon Vinchev wrote:Г-н Куртенков,

много Ви се радвам.

Е, и таз добра! Благодаря Ви, г-н Винчев, че ми се радвате и ме харесвате, но аз ... как да Ви го кажа по-меко, за да не Ви нараня ... просто не споделям Вашите чувства. За Ваше съжаление, съм хетеросексуален! Още веднъж - извинявам Ви се, че така Ви огорчих.
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Postby Simeon Vinchev on Fri Mar 29, 2013 12:18 am

Г-н Куртенков,

знам, че по толкова взимате на майка си,Вакрилов сина си и бай Марин.Много зает сте.
А и не се научихте да отговаряте на конкретни въпроси.Аз с кого си губя времето тук, с председателя на клуб или с кибика....?
Simeon Vinchev
Кон
 
Posts: 25
Joined: Sun Feb 19, 2012 9:27 am

Re: Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Postby atakurt on Fri Mar 29, 2013 12:21 am

Simeon Vinchev wrote:Аз с кого си губя времето тук ....?

Аааааа, не знам, майна, не знам. След като ти не знаеш, аз ли пък да знам!
Мога само да те посъветвам да се обърнеш към Фройд - той ще ти даде отговора на въпроса.
Иначе аз си правя густото с разни абдали, дето се впрягат елементарно ...
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Postby Simeon Vinchev on Fri Mar 29, 2013 12:27 am

Елементарен....най-после намeрихте правилното определение за себе си г-н Куртенков...Забележете за разлика от Вас аз продължавам на Вие...Въпрос на възпитание и култура.
А за ориентацията Ви...тя си е Ваш проблем.
Несъмнено предизвикахте още негативи към себе си.Бъдете здрав и дерзайте.Света има нужда от хора като Вас ...как иначе ще хората ще направят разлика между елеменртарния и невъзпитан "гениий" обиждащ наред и нормалните кореспондентни шахматисти?
Last edited by Simeon Vinchev on Fri Mar 29, 2013 12:37 am, edited 1 time in total.
Simeon Vinchev
Кон
 
Posts: 25
Joined: Sun Feb 19, 2012 9:27 am

Re: Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Postby MilenPetrov on Fri Mar 29, 2013 12:32 am

atakurt wrote:хахахахахаха ... международен майстор станах през 1985, когато си бил още в детската градина ... а тогава НАИСТИНА се играеше шах, не като сега ...


Симеон може да е бил в детската градина - но аз не съм. И много добре знам как се изпълняваха планове в ДФС-тата и как се правеха КМС, МС и ММ.
Не ми отваряй устата на тая тема, защото тя все още е актуална и в днешно време. Ако си отворя аз устата колко хора са станали ММ/ГМ в последно време и как ще стане лошо, много лошо...
Ще изгорят и доста организатори и съдии покрай тях.
Горещо ти препоръчвам за следващото отборно да привлечеш лицето Борислав Иванов в отбора си. Със сигурност ще се справи по-добре от теб на 1 дъска.
П.С. И не разбрах кой/как/къде ме е бил както си иска. След като говориш нещо трябва да го подкрепиш с факти. А когато фактите говорят и боговете мълчат.
MilenPetrov
Топ
 
Posts: 123
Joined: Wed May 20, 2009 4:25 pm

Re: Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Postby atakurt on Fri Mar 29, 2013 8:02 am

MilenPetrov wrote:Не ми отваряй устата на тая тема, защото тя все още е актуална и в днешно време. Ако си отворя аз устата колко хора са станали ММ/ГМ в последно време и как ще стане лошо, много лошо...

Отваряй я, Милене, отваряй я! Имам нужда от това в момента. Много остра нужда.
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Postby babavi on Fri Mar 29, 2013 1:57 pm

Поредният юнак в България ,който плаши че ако и като си отворил устата...бая народ щял да изпищи!! Айде де! Тия лафове сме ги чували..ама хайде де...направете го,де!!Ама само приказки и после... що било туй и такова България като цяло и в частност- шахматна България!Само старите празни приказки,а ОНИЯ горе и ятаците им около тях- лапат ли,лапат.... :?
babavi
Кон
 
Posts: 29
Joined: Fri Feb 01, 2013 1:43 pm

Re: Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Postby MilenPetrov on Mon Apr 01, 2013 11:14 pm

babavi wrote:Поредният юнак в България ,който плаши че ако и като си отворил устата...бая народ щял да изпищи!! Айде де! Тия лафове сме ги чували..ама хайде де...направете го,де!!Ама само приказки и после... що било туй и такова България като цяло и в частност- шахматна България!Само старите празни приказки,а ОНИЯ горе и ятаците им около тях- лапат ли,лапат.... :?

Не те знам кой си, но ако си мъж - излез с истинското си име. Тогава можем да си говорим. С анонимни лица не разговарям и не пиша.

Куртенков - спомни си случаите с Д.Илиев и фалшифицираните норми и после добави малко наредени турнири - запознат си с тия неща много добре. Знаеш че бездействието на лицата от които зависеше да направят нещо по случая доведе до моето тотално оттегляне.
MilenPetrov
Топ
 
Posts: 123
Joined: Wed May 20, 2009 4:25 pm

Re: Доказателства за корупцията в БФК Шахмат

Postby atakurt on Mon Apr 01, 2013 11:29 pm

MilenPetrov wrote:Куртенков - спомни си случаите с Д.Илиев и фалшифицираните норми и после добави малко наредени турнири - запознат си с тия неща много добре. Знаеш че бездействието на лицата от които зависеше да направят нещо по случая доведе до моето тотално оттегляне.

Г-н Петров, знам това и затова те уважавам. Затова и отговарям на въпросите ти, въпреки че си позволяваш доста груби изрази спрямо мен.
Тук си прав.
Но припомни си какво ти казах тогава - аз няма да се оттегля и ще се боря. Така ли беше?
Ето - боря се. В БФШ вече 4 години сам финансирам и ръководя шахклуб и успявам всяка година да се добера до класиране за субсидия. САМ! Борих се и за шеф на БФШ. САМ! Не успях, но пробвах. Изтърпях много подигравки, но го направих. За разлика от всички останали, които само плюеха неадекватно по ръководството на БФШ, аз бях конструктивна опозиция. Защото обичам шаха, не желая БФШ да се провали и подкрепям тези действия на ръководството на БФШ, които са полезни за шаха. А има доста такива. Мениджирането на ШК "СПАРТАК" ме научи да съм позитивен реалист, вместо деструктивен песимист, какъвто бях.
А в БФКШ не съм съгласен с незаконните неща и сега пак сам се боря. Който иска - да ме подкрепи. Ако не ще - поне да не ме плюе. Защото сега съм прекалено опитен в борбата и ще стигна до края.
А какъв ще бъде този "край" - зависи изключително само от това какви решения по моята горепосочена 17-точкова молба ще вземе УС на БФКШ на заседанието си на 11. април ...
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

PreviousNext

Return to Официални дискусии за Българския шах

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests