Страхливеца Куртенков не присъства на заседанието на УС БФКШ

Тук се пише само от сериозни хора по сериозни теми

by Advertising on Sun Apr 21, 2013 10:36 am

Advertising
 

Страхливеца Куртенков не присъства на заседанието на УС БФКШ

Postby Zlatin on Sun Apr 21, 2013 10:36 am

От присъствали на заседанието дейци на кореспондентния шах с изненада научих, че "гения и корифей" Атанас Куртенков не уважи заседанието на УС на БФКШ 2008 на което беше надлежно поканен заедно с г-жа майка му най-силния шахматист на Република България измежду всички ветерани на Родината ни - ненадминатата корифейка на шахматното изкуство.
Защо?
Докога българската шахматна общественост и УС ще го търпи с всичките му обиди и поражения върху кореспондентния шахмат?
Zlatin
Кон
 
Posts: 28
Joined: Thu Jan 07, 2010 9:29 pm

by Advertising on Sun Apr 21, 2013 2:26 pm

Advertising
 

Re: Страхливеца Куртенков не присъства на заседанието на УС БФКШ

Postby Iosarian63 on Sun Apr 21, 2013 2:26 pm

Не искам да защитавам Куртенков, но ми прави впечатление двойния ви стандарт..., не е ли идентичен случая с г-жа Карапчанска, отдавна се говори и за семейство Бочеви..., наистина редно е да има принципност. Може би планирате да се занимаете с тези случаи по-късно, ако е така се извинявам за забележката..., аз съм неутрален, не се заяждам...
Iosarian63
Пешка
 
Posts: 2
Joined: Mon Apr 15, 2013 1:51 pm

by Advertising on Sun Apr 21, 2013 7:44 pm

Advertising
 

Re: Страхливеца Куртенков не присъства на заседанието на УС БФКШ

Postby atakurt on Sun Apr 21, 2013 7:44 pm

Уважаеми г-н Стоянов,
По-кротко на завоите, моля! По-кротко!
Госпожа майка ми е на 72 години и я боляха краката, та затова не можа да дойде в Банкя. Далечко ѝ е!
Що се отнася до мен, разбрах, че няма никакви въпроси лично към мен, за да присъствам. Освен това си имам доста бизнес, за да се вдигна от Пловдив и да похарча поне 50 лева, за да видя УС на БФКШ. От думите Ви по-горе става ясно, че и Вие не сте присъствали, а също бяхте поканен! Следва ли от този факт, че сте страхливец?

А Вие сте главен селекционер на националния отбор. Бихте ли отговорили на мен и на широката публика защо вчера ме махнахте по време на партията ми срещу г-н Жирар (Франция)?
Та така губя рейтинг!!!

Случаят е безпрецедентен в шахматната история. Имам спечелена позиция и по време на партията по искане на БФКШ съм отстранен от игра!
А пък после УЖ търсите силни играчи за националния отбор.
Не мислите ли, че действате в стил "Адолф Хитлер", потъпквайки човешките ми права точно на рождения ден на Фюрера?
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Страхливеца Куртенков не присъства на заседанието на УС БФКШ

Postby Mainata on Sun Apr 21, 2013 8:15 pm

Нормалните хора свързват 20 април с инициативата Да почистим България за един ден....а не с рожденния ден на един престъпник.Но това е нормално за Вас...доскоро аватара Ви беше със снимка на сериен убиец.
Mainata
Пешка
 
Posts: 11
Joined: Tue Mar 05, 2013 11:44 am


Return to Официални дискусии за Българския шах

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests