Смешни случки по време на игра!

Шах и смях - най-добрата комбинация :D Всякакви смешни неща!

by Advertising on Thu Apr 10, 2008 5:35 pm

Advertising
 

Re: Смешни случки по време на игра!

Postby seleniq on Thu Apr 10, 2008 5:35 pm

sweet_sisi wrote:
LiveForThis wrote:първото,за което се сещам беше на една Търновска царица,май през 2004 беше,седят си моми4етата и играят там и по едно време един огромен стършел влиза през прозореца. Ма то нали шах игрят,уж тихо,и тоя като по4на да бу4и (стършела де) и в първия момент вси4ки се правиха,4е не го 4уват/виждат/усещат,ама после такъв смях падна.. кофтито беше 4е аз бях на ход де,и си загубих времето :( ама после спичелих...


Оооо много добре си го спомням товааааа, само дето не помня дали всички са мълчали, щото аз бях прекалееено уплашена :cry: Даже май станах от масата :D

Аз също си го спомням,и бях много уплашена затова не се смях!
ИЗЖИВЕЙ МИГА!!!
Play Online chess :)
User avatar
seleniq
Кон
 
Posts: 20
Joined: Thu Apr 10, 2008 2:12 pm

by Advertising on Fri Apr 11, 2008 2:36 am

Advertising
 

Re: Смешни случки по време на игра!

Postby Kalin on Fri Apr 11, 2008 2:36 am

Е какво толкова само един стършел :) Аз даже не знам с какво се различава това от другите жилещи... :D :D :D
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

by Advertising on Sat Apr 12, 2008 5:22 pm

Advertising
 

Re: Смешни случки по време на игра!

Postby Garnizov on Sat Apr 12, 2008 5:22 pm

А пък на държавното в Бургас,праз 2004,играх сре6ту Виктор Атанасов.И като влезе една голяма муха(ама аз съм си гнуслив)и ми кацна на лицето.Аз се стреснах,ско4их от масата и по4нах да размахвам с ръце,ама си бе6е нахална муха и не излита6е.И накрая я цапардосах.И ми се размаза по лицето :mrgreen:
User avatar
Garnizov
Цар
 
Posts: 1551
Joined: Tue Mar 04, 2008 10:56 pm
Location: Pleven

Re: Смешни случки по време на игра!

Postby S0uL_K33p3R on Sat Apr 12, 2008 6:12 pm

Тва е било гадно. ;)
S0uL_K33p3R
 

Re: Смешни случки по време на игра!

Postby Garnizov on Sat Apr 12, 2008 10:06 pm

Ами гадно е.Само ме плюне4е6е и гъдели4ка6е по носа
User avatar
Garnizov
Цар
 
Posts: 1551
Joined: Tue Mar 04, 2008 10:56 pm
Location: Pleven

Re: Смешни случки по време на игра!

Postby sweet_sisi on Sun Apr 13, 2008 9:01 pm

А по време на един от кръговете, на Търновската, отново влезе жилещо същество ... Но поне този път не беше стършел, ами безобидна оса:) Е, точно до мен играеха Джулияна Колева и Ива Пенчева и те каквито са малки и се стреснаха ... Също като нас със стършела ...
"Шахматът, подобно на музиката и любовта, притежава силата да прави хората щастливи!"
User avatar
sweet_sisi
Форумното коте
 
Posts: 490
Joined: Mon Mar 03, 2008 9:09 pm
Location: Rousse, BG

Re: Смешни случки по време на игра!

Postby S0uL_K33p3R on Sun Apr 13, 2008 9:05 pm

А ти изплаши ли се?
S0uL_K33p3R
 

Re: Смешни случки по време на игра!

Postby sweet_sisi on Sun Apr 13, 2008 9:06 pm

Мне, мене ми стана смешно даже :D
"Шахматът, подобно на музиката и любовта, притежава силата да прави хората щастливи!"
User avatar
sweet_sisi
Форумното коте
 
Posts: 490
Joined: Mon Mar 03, 2008 9:09 pm
Location: Rousse, BG

Re: Смешни случки по време на игра!

Postby S0uL_K33p3R on Tue Apr 15, 2008 8:59 pm

Не се и съмнявам !?
S0uL_K33p3R
 

Re: Смешни случки по време на игра!

Postby Garnizov on Tue Apr 22, 2008 9:02 pm

Оооо мене ме е МНОГО ГНУС НЕ СТРАХ от такива животинки.Ако на някой турнир влезе жужащо насекомо,примерно бръмбар,муха,комар-не ми се смейте ако подскоча!!!!
User avatar
Garnizov
Цар
 
Posts: 1551
Joined: Tue Mar 04, 2008 10:56 pm
Location: Pleven

Re: Смешни случки по време на игра!

Postby Dejan Dimitrov on Thu May 22, 2008 11:48 pm

Имам един малък голям сладур, който измисли две революционни понятие в шахматната терминология! :D

1. "Материалното преимущество е равно" :D и
2. "Черните имат по-голямо материално преимущество" :D
Dejan Dimitrov
Офицер
 
Posts: 64
Joined: Mon Mar 03, 2008 1:39 pm

Re: Смешни случки по време на игра!

Postby Georgi91 on Thu May 29, 2008 5:29 pm

На един турнир в Павликени преди много години си спомням, че А. Махлев направи рокадо с дама и топ. :D

Ако не се лъжа на същия турнир играеха Пламен Младенов и Христо Геренски. Пламен тогава беше още малък, ако не се лъжа на 11 год. И Геренски играе ход, но забравя да си натисне часовника. Пламен почна да се прави, че мисли и това в продължение на цял час, а Геренски нито веднъж не се сети да натисне часовника и падна по цайтнот. :lol:

Ако съм объркал нещо моля да ме извините, защото беше преди мноого години, но мисля, че случая беше точно такъв.

:lol: :lol: :lol:
Ако някой ти каже лоша дума за Москвича, само от завист ще да е, тъй да знаеш!!!
User avatar
Georgi91
Цар
 
Posts: 480
Joined: Sat Apr 19, 2008 3:02 pm

Re: Смешни случки по време на игра!

Postby Kalin on Thu May 29, 2008 6:33 pm

Аз веднъж се бях сериозно заблеял и сядам на някаква друга маса, след като съм се разходил из залата... и като погледнах непознат противник здраво се стресирах - ама и той също де :twisted:
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

Re: Смешни случки по време на игра!

Postby Bobbylon on Thu May 29, 2008 8:12 pm

Ахахаха! Това е ценно! :mrgreen: Поне мести ли нещо? За да стане още по-неловко... :shock:
User avatar
Bobbylon
Цар
 
Posts: 631
Joined: Wed Apr 16, 2008 3:16 am
Location: София

Re: Смешни случки по време на игра!

Postby DonPachon on Thu May 29, 2008 10:17 pm

Georgi91 wrote:На един турнир в Павликени преди много години си спомням, че А. Махлев направи рокадо с дама и топ. :D

Ако не се лъжа на същия турнир играеха Пламен Младенов и Христо Геренски. Пламен тогава беше още малък, ако не се лъжа на 11 год. И Геренски играе ход, но забравя да си натисне часовника. Пламен почна да се прави, че мисли и това в продължение на цял час, а Геренски нито веднъж не се сети да натисне часовника и падна по цайтнот. :lol:

Ако съм объркал нещо моля да ме извините, защото беше преди мноого години, но мисля, че случая беше точно такъв.

:lol: :lol: :lol:



Незнам кой го е написал е дали е бил там, ама яжно няма добра памет !!! :lol:
DonPachon
Пешка
 
Posts: 4
Joined: Fri Apr 18, 2008 12:00 pm

PreviousNext

Return to Шах смешки

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests