Къде в България се играе и тренира шах?

Местата, където се играе и тренира шах.

by Advertising on Wed Mar 19, 2008 3:51 am

Advertising
 

Къде в България се играе и тренира шах?

Postby Kalin on Wed Mar 19, 2008 3:51 am

За щастие на много места :) Тук съм споменал само най-големите градове и сте добре дошли да пишете за шахматния живот в градовете, да задавате въпроси, да добавяте нови теми за по-малки градове и с една дума - взаимно да се информираме :)
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

by Advertising on Wed Mar 19, 2008 12:02 pm

Advertising
 

Re: Къде в България се играе и тренира шах?

Postby jeliazkov on Wed Mar 19, 2008 12:02 pm

Здравейте , благодаря на Калин за бързата реакция и подкрепа на моето предложение.
Имам един въпрос. ШК Бургас към шахматните градове Сливен или Ямбол да се включим/нищо лично/?
Евгений Желязков
jeliazkov
Кон
 
Posts: 23
Joined: Sat Mar 15, 2008 10:11 am

by Advertising on Wed Mar 19, 2008 1:18 pm

Advertising
 

Re: Къде в България се играе и тренира шах?

Postby Kalin on Wed Mar 19, 2008 1:18 pm

Не съм ви пропуснал, но извадихте лошия късмет да останете на втора страница :D Затова напишете за вашия клуб и ще се завърнете отгоре :)
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

Re: Къде в България се играе и тренира шах?

Postby Kalin on Sun May 18, 2008 1:03 pm

Вече тук има линкове към всички регионални страници в Българската шахматна мрежа :)
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

Re: Къде в България се играе и тренира шах?

Postby izabels on Sat Apr 07, 2012 1:51 pm

Здравейте !Имам момченце на 7 години.Играе шах от 3 годишен.Оказа се ,че в Хасково няма шах-клуб.Какво мога да направя за него ? По цял ден разиграва сам партии.Дори вече съм съгласна и аз да организирам нещо .Моля за вашия съвет .

Соня Иванова
izabels
Пешка
 
Posts: 2
Joined: Sat Apr 07, 2012 1:43 pm

Re: Къде в България се играе и тренира шах?

Postby atakurt on Sat Apr 07, 2012 10:45 pm

Субективната ми хипотеза е, че решението на проблема зависи само и единствено от сумата, която ще отделите.
Възможности:
- треньор, идващ у Вас;
- Вие водите сина си в друг град за тренировки;
- тренировките се извършват по Интернет.

Всяка си има плюсове и минуси. Вие избирате.
Президент на ШК "Спартак" - Пловдив - viewtopic.php?f=41&t=921 . Гений и единствен официален представител на опозицията в българския шахмат! Родният шахмат не се ръководи правилно и затова върви надолу вече девета поредна година. РАЗРЕШАВАМ ВИ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ, ДОКАТО АЗ МОГА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМ!
User avatar
atakurt
Цар
 
Posts: 914
Joined: Tue Mar 18, 2008 12:43 pm
Location: София

Re: Къде в България се играе и тренира шах?

Postby izabels on Sun Apr 15, 2012 8:36 am

Христос воскресе !
Съгласна съм да вложа пари в това .Вие ли сте прзиднт на шах клуб "Спартак" ?Ако сте запознат ,възможно ли е да ми отговорите с повече подробности .
Соня Иванова
izabels
Пешка
 
Posts: 2
Joined: Sat Apr 07, 2012 1:43 pm

Re: Къде в България се играе и тренира шах?

Postby orlin on Wed May 16, 2012 10:18 am

Ако ми изпратите мейл ще ви пратя някой неща, който предполагам, че ще са ви от полза. Моля пишете на orlin.nikolov79@gmail.com
orlin
Дама
 
Posts: 202
Joined: Tue Mar 11, 2008 3:21 pm


Return to Шахматни центрове в България

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests