"цялата идилия после е или кеф, или рев"

Шах и смях - най-добрата комбинация :D Всякакви смешни неща!

by Advertising on Fri Feb 06, 2009 10:12 pm

Advertising
 

"цялата идилия после е или кеф, или рев"

Postby sirkov-L on Fri Feb 06, 2009 10:12 pm

Случайно попаднах на следното забележително родителско изявление от един друг форум
- бгмама - който и друг път ме е изненадвал с неочаквано добри шахматни попадения.

Може би не му е мястото точно в този раздел на форума, но тъй като вярвам, че докато го четете, поне част от вас ще се усмихнат поне на 1-2 места, ето цитата:


bissitа
Ентусиаст
*
Публикации: 126


Re: КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС VI
« #8 Сряда, 26 Март 2008, 10:01 »

Момичета, привет на всички :bouquet:

Само да премина-прелитна за днес, защото денят ми се очертава боен и красив, прекомерно стремителен, ама ....кой вече му обръща внимание. hahaha

Коко заминава на състезание на 29 сутринта - в Смолян. От следобеда са първите партии, а цялата история приключва на 6 април.
Има класически шах, блицове, ускорен и не знам още какво си. Треньори, състезатели - всички са там, че и родители ходят. Ние с таткото ще си спестим удоволствието, освен по всички причини като работа и ангажименти и по причина на прекомерните страсти, които се вихрят на подобни места - кой паднал, кой бил, къде се изложих, що ми взе царицата или разбих го. Та резултатът от цялата идилия после е или кеф, или рев. 35 hahaha Миналата година Коко такъв рев му дръпнал, че и досега майките, които са били там, го помнят ...освен по резултата и по драмата. Ама как няма да е рев като играе за второ място, но пада (макар и левашки)и се утеши ....с шестото. Сега треньорите го надъхват, че ще се бори за медал и само да ми паднат.... #2gunfire, защото драмите после ги обирам аз. Но поне в Смолян ще им реве на тях hahaha hahaha hahaha

Така че мами - ние не спираме #Onfire Хванал ни е олимпийският принцип - "да живей участието" newsm44 - и драпаме по него. Аз пък претръпнах (особено в шахматните истории), но поне вечер се сещам да питам за резултата (какъвто и да ). 35

Сега ще ме захапете за приоритетите, времето, разпилените усилия - и ще сте прави - обаче не можах да се преборя със страстите. Иска си го, радва му се, старае се и тренира - какво да го правя bowuu Подкрепям, макар и не съвсем вдъхновено, и това е Peace


Оригиналът може да си види на адрес:
http://archives.zavinagi.com/archive/in ... pic=278749
Личният ми блог (в него публикувам информация и мнения по шахматни и други важни теми) е тук: http://sirkov.blogove.eu/
sirkov-L
Цар
 
Posts: 417
Joined: Mon Mar 10, 2008 2:03 pm

by Advertising on Sun Feb 08, 2009 11:24 pm

Advertising
 

Re: "цялата идилия после е или кеф, или рев"

Postby Kalin on Sun Feb 08, 2009 11:24 pm

:D :D :D

Как ги намираш такива :)
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG

by Advertising on Sat Feb 14, 2009 8:36 pm

Advertising
 

Re: "цялата идилия после е или кеф, или рев"

Postby Tiesto on Sat Feb 14, 2009 8:36 pm

Браво Сирков,супер находка :lol:
btw Дали не може да се въведат при нас повечко емотикони,както в техния форум ?
User avatar
Tiesto
Топ
 
Posts: 132
Joined: Thu Mar 13, 2008 4:25 pm

Re: "цялата идилия после е или кеф, или рев"

Postby Kalin on Sun Feb 15, 2009 3:20 am

Ще проуча въпроса :)
За съжаление вече почти не се занимавам с шах, но ще запазя изключително хубави спомени от периода, в който се занимавах! Шахът помага във всички аспекти на живота и шахматистите са много приятни хора :)
В момента се занимавам с Интернет маркетинг и оптимизация на сайтове и предлагам хубава възможност за допълнителни доходи, която може да разгледате.
User avatar
Kalin
Цар
 
Posts: 2364
Joined: Sat Feb 23, 2008 7:56 pm
Location: Sofia, BG


Return to Шах смешки

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests